Najlepsze wyposażenie Marco 5 w czwartym sezonie Warzone


Czy chcesz wiedzieć, jakie są najlepsze dodatki do pistoletu maszynowego Marco 5 w 4 sezonie Warzone Pacific? Nowy sezon Warzone, Mercenaries of Fortune, wprowadza do miksu nowy pistolet maszynowy – Marco 5. Marco 5 oferuje niezrównaną mobilność i doskonałą precyzję strzelania z biodra. Najlepiej nadaje się do agresywnego stylu gry, dla graczy, którzy uwielbiają wpadać w samo serce walki. Będziesz mógł krążyć wokół wrogów jak drapieżnik wokół swojej ofiary. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie jest najlepsze wyposażenie Marco 5 w 4. sezonie Warzone.

Jaka jest najlepsza konfiguracja klas dla Marco 5 w Warzone?

Najlepsze wyposażenie Marco 5 w czwartym sezonie Warzone

Marco 5 najlepiej sprawdza się jako broń uniwersalna, dostosowana do walki w zwarciu i na pograniczu lekkomyślnie agresywnego stylu gry. To idealna broń do strzelania z biodra na bliski dystans, stworzona z myślą o nowej mapie Fortune’s Keep oraz jej małych uliczkach i ciasnych korytarzach. A co najlepsze? Ma wsparcie Akimbo! Aby jak najlepiej wykorzystać ten potężny pistolet maszynowy, potrzebujesz odpowiedniego ustawienia klasy. I za to uważamy, że są to najlepsze osprzęt do Marco 5:

  • Pysk: Tłumik M1929
  • Beczka: Botti 285mm Niestandardowe
  • Magazyn: Składanie Botti HF
  • Czasopismo: Okrągłe bębny 8 mm Nambu 60
  • Rodzaj amunicji: Zapalający
  • Tylny uchwyt: Uchwyt do smoły sosnowej
  • Biegłość: Pod boki
  • Zestaw: Szybki

The Tłumik M1929 jest tu naprawdę bez myślenia. Oprócz tłumienia dźwięku zwiększy naszą celność kosztem szybkości ADS. Ale nie zależy nam na szybkości ADS, jak sobie życzymy Pod boki Biegłość w posługiwaniu się dwoma broniami Marco 5. Botti 285mm Niestandardowe lufa jeszcze bardziej poprawi naszą celność strzelania z biodra, kosztem odrzutu. Uczciwe ostrzeżenie tutaj, Marco 5 ma już okropnie zły odrzut, więc jeśli jest to coś, z czym nie możesz sobie poradzić, może ten pistolet maszynowy nie jest dla ciebie właściwym wyborem. The Składanie Botti HF dodatkowo negatywnie wpływa na kontrolę odrzutu, więc poświęć trochę czasu i prawidłowo naucz się wszystkich wzorców odrzutu, a wszystko będzie dobrze.

Dla magazynu wybieramy Okrągłe bębny 8 mm Nambu 60. Negatywne konsekwencje dla prędkości pocisku i penetracji pocisku nie są czymś, o co powinieneś się martwić, ponieważ jest to kompilacja z bliska. Z drugiej strony te duże magazynki pozwolą nam trwać w długich walkach bez konieczności przeładowywania, co jest kluczowe przy tego rodzaju buildach. Jeśli chodzi o typ, wybieramy Zapalający, co może szybko skutkować dużymi obrażeniami. Wreszcie Smoła sosnowa Tylny uchwyt idealnie pasuje do tej konfiguracji, ponieważ złagodzi część tego paskudnego odrzutu, który nagromadziliśmy, jednocześnie dodając jeszcze większą celność przy strzelaniu z biodra. I to wszystko, nasz najlepszy ekwipunek Marco 5!Źródło : https://www.gosunoob.com/call-of-duty-warzone/best-marco-5-loadout-season-4/