Najlepsze wyposażenie KV Broadside w Warzone 2


Call of Duty: Warzone ma długą historię potężnych strzelb, które zdefiniowały metę.

Do walki wkroczyła nowa strzelba Warzone 2 sezon drugi i chociaż może nie mieć trwałego wpływu na przebieg gry, jest to zdecydowanie broń, którą warto zdobywać kolejne poziomy i używać w niektórych scenariuszach.

KV Broadside to strzelba platformy broni Kastowa w MW2 I Strefa wojny 2, co oznacza, że ​​jest dalekim kuzynem AK-47. Tego rodzaju moc karabinu szturmowego umieszczona w korpusie i odbiorniku strzelby może potencjalnie stanowić poważne zagrożenie, szczególnie w trybie takim jak Odrodzenie na mapie Ashika Island.

Oto najlepszy zestaw dodatków do nowej, najbardziej irytującej strzelby Strefa wojny 2 królewskie bitwy.

Najlepsze wyposażenie KV Broadside w Strefa wojny 2

Zrzut ekranu przez Activision
  • Pysk: Pełne ssanie XTEN
  • Beczka: ZLR Sport-8
  • Laser: VLK LZR 7MW
  • Czasopismo: 25 Bęben skorupowy
  • Uchwyt tylny: usztywnienie LS

Dlaczego jest to najlepsze wyposażenie KV Broadside w Strefa wojny 2

KV Broadside to prototypowa, szybkostrzelna strzelba oczyszczająca pomieszczenia, podobna do Jak-12 z poprzedniej części Nowoczesna Wojna gra. Ma dużą szybkostrzelność i duży potencjał obrażeń, a dzięki odpowiednim dodatkom w rusznikarzu można go zamienić w zamiatarkę ulic.

Ta strzelba ma ogromny potencjał dla wyspy Ashika, Warzone 2 Mapa odrodzenia. Ta mała lokacja obfituje w obszary, w których KV Broadside może siać spustoszenie w budynkach i korytarzach.

Te dodatki zauważalnie wzmocnią obrażenia, zasięg i celność KV Broadside, pozwalając ci zadawać całkiem poważne obrażenia z większej odległości niż strzelba prawdopodobnie powinna.

Najlepszy pakiet profitów dla KV Broadside w Strefa wojny 2

Pakiet korzyści: Podwójny czas, Zahartowany w boju, Szybkie ręce, Duch

Z taką strzelbą chcesz być tak blisko i osobiście, jak to tylko możliwe. Pomogą w tym Double Time i Battle Hardened, a Fast Hands pomogą utrzymać cię w ruchu, zamiast zwalniać podczas rzucania ekwipunkiem lub wymiany broni.

Najlepsze wyposażenie KV Broadside w Strefa wojny 2

Taktyczny: Granat ogłuszający
Śmiertelny: Noż do rzucania

Jeśli naprawdę chcesz zepsuć dzień budowniczym obozowiczów, ogłusz ich, a następnie zaatakuj ich KV Broadside, gotowym do opryskiwania i modlenia się szybkostrzelnością strzelby. Nie będą mieli wiele do powiedzenia w tej sprawie. Wtedy możesz użyć noża do rzucania, aby zakończyć zadanie z dystansu.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63ed3aa9d2324fdc9510550196409967&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fthe-best-kv-broadside-loadout-in-warzone-2&c=10537598448394439601&mkt=fr-fr