Najlepsze wyposażenie Krig 6 w Call of Duty: Warzone


Oprócz FARA 83, Krig 6 w Call of Duty: Warzone z pewnością przewyższa jakikolwiek inny karabin szturmowy Black Ops z czasów zimnej wojny. Dzieje się tak dlatego, że jest uważany za niezwykle zrównoważony, wytwarzający jeden z najwyższych współczynników obrażeń i godne szacunku statystyki z każdej innej kategorii. Jednak gracze nie zobaczą pełnego potencjału broni, dopóki jej słaby zasięg i absurdalne kopnięcie nie zostaną usunięte. Oto najlepsza klasa Krig 6, jaką możesz stworzyć w Call of Duty: Warzone.

Najlepsze wyposażenie Krig 6 w Call of Duty: Warzone

Pomimo swojej mocy nie jest tajemnicą, że istnieją dziesiątki innych broni, które mają wyższy czas zabijania niż Krig 6. Nie oznacza to jednak, że jego użytkownicy powinni tracić nadzieję. Możesz wyrównać szanse, tworząc zestaw broni, który zamienia broń w zaciekle celne zagrożenie dalekiego zasięgu, które może powalić każdego przeciwnika zaledwie czterema do sześciu pociskami. Wszystkie załączniki wymagane do tego wyposażenia są wymienione poniżej.

  • pysk: tłumik
  • niedomiar: Uchwyt agenta polowego
  • beczka: 19,7″ Strażnik
  • optyka: Ramiona osiowe 3x
  • czasopismo: STANAG 60 Rnd
  • przywileje klasowe: Z zimną krwią, Overkill i Pursuer

Pierwszy załącznik, który powinieneś zastosować, to 19,7″ Strażnicy, jeden z największych biegów w Warzone, ponieważ jest wyłącznie odpowiedzialny za zwiększenie kontroli odrzutu, prędkości i zasięgu Krig 6. Chociaż spowalnia to broń, zalecamy ją dodać tłumik kaganiec dla szybkiego czasu ADS i jeszcze większego wzrostu jego prędkości. Z samymi tymi dwoma dodatkami Krig 6 staje się silnym rywalem na wszystkich dystansach.

Możesz rozszerzyć wyposażenie dzięki niedocenianemu parowaniu chwyt agenta terenowego niedomiar u STANAG 60 rund. Ponieważ magazynek jest największy, jaki może pomieścić Krig, gracze zazwyczaj muszą widzieć pełny efekt broni podczas strzelania z niej przez długi czas. Na szczęście, ponieważ uchwyt agenta polowego łagodzi odrzut zarówno pionowy, jak i poziomy do tak wysokiego stopnia, Krig prawie nie będzie się teraz chwiał w walce. Ten ogromny wzrost celności sprawia, że ramiona osiowe Idealny kandydat do Twojej optyki, potrójna luneta z precyzją dalekiego zasięgu i doskonałą szybkością na krótkim dystansie.

Związane z: Najlepsze karabiny szturmowe w Call of Duty: Warzone

Jeśli chodzi o profity opanowany to najważniejsza rzecz, którą należy zachować. To stawia wielu wrogich snajperów w bardzo niekorzystnej sytuacji, ponieważ ta umiejętność sprawi, że pozostaniesz niewykryty przez optykę termiczną, a nawet systemy celownicze AI. Ty też powinieneś biegać przesada w slocie profitu 2, aby nosić dodatkowy podstawowy. Powinien to być prawdopodobnie pistolet maszynowy, który wyróżnia się w walce na bliskim dystansie nad Krig 6, takim jak błyskawiczna Armaguerra 43 lub wszechmocny H4 Blixen. To powiedziawszy, możesz również chcieć widzieć kroki pobliskiego wroga za pomocą naganiacz zwierza Korzyść.

https://www.gamepur.com/guides/the-best-krig-6-loadout-in-call-of-duty-warzone Najlepsze wyposażenie Krig 6 w Call of Duty: WarzoneŹródło : https://24ssports.com/the-best-krig-6-loadout-in-call-of-duty-warzone/