Najlepsze wyposażenie Ikara 5.56 w sezonie 5 Warzone Reloaded

Lekki karabin maszynowy 556 Icarus w dalszym ciągu udowadnia swoją wartość tym, którzy chcą potwierdzić swoją dominację w 5. sezonie Warzone Reloaded. Dzięki doskonałemu czasowi zabijania z dużej odległości (TTK) i przerażającej domyślnej pojemności magazynka wynoszącej 75, 556 Icarus staje się znacznie popularniejszym wyborem niż w poprzednich sezonach.

Najlepszy sprzęt dla 556 Ikara w Warzone

Optymalne wyposażenie 556 Ikara w Warzone to:

  • Canon: FTAC Coldforge 16-calowy Canon
  • Tłumik: Harbinger D20
  • Chwyt tylny: Sakin ZX Grip
  • Wizjer: Wyceluj OP-V4
  • Amunicja: 5,56 dużej prędkości

Przegląd każdego wyposażenia 556 Ikara w Warzone 5 Reloaded

Lufa FTAC Coldforge 16″ w połączeniu z tłumikiem Harbinger D20 daje ogromną premię do zasięgu obrażeń, kontroli odrzutu i prędkości pocisku 556 Icarus. Dzięki temu masz pewność, że przeciwnicy średniego i dalekiego zasięgu nie będą w stanie z Tobą konkurować. Dodatkowo zwiększona celność strzału z biodra pomaga podczas nieoczekiwanych spotkań, a tłumienie dźwięku w tłumiku gwarantuje, że pozostaniesz niewidzialny w Warzone.

Tylny chwyt Sakin ZX Grip łagodzi odrzut modelu 556 Icarus, ułatwiając trafienie w cel i redukując średni TTK. Nasza rekomendacja dotycząca wizjera to Aim OP-V4. Jego przejrzysty widok i optymalizacja do starć na średnim i długim dystansie sprawiają, że jest to idealne uzupełnienie naszego sprzętu.

Pociski kalibru 5,56 o dużej prędkości stanowią ostatni szlif pozwalający przekształcić 556 Icarus w potężny pojazd średniego i dalekiego zasięgu. Amunicja ta znacznie zwiększa prędkość pocisku, zapewniając, że Twoje strzały dotrą do celu z minimalnym opóźnieniem, poprawiając celność i skuteczność każdego starcia.

556 Icarus został zaprojektowany dla tych, którzy chcą dominować w walce na średnim i długim dystansie. W pełni wykorzystując swoje naturalne zalety, to wyposażenie zapewnia dominującą wydajność z lekkim karabinem maszynowym w sezonie 5 Warzone Reloaded.

Jeśli chcesz wybrać najlepszą broń w Warzone Season 5 Reloaded, możesz sprawdzić naszą listę metapoziomów tutaj.

Źródło: www.thegamecrater.com