Najlepsze wyposażenie Fennec w Call of Duty: Warzone


Dzięki aktualizacji Call of Duty: Warzones Season Five: Last Stand, Fennec znalazł się na szczycie hierarchii SMG dzięki nowym wzmocnieniom obrażeń. Pomijając jednak obrażenia, ta nędzna broń jest najbardziej znana ze swojej zastraszającej szybkostrzelności i mobilności. To sprawia, że ​​Fennec jest niezbędnym towarzyszem do walki w zwarciu, ale aby osiągnąć swój pełny potencjał, potrzebujesz kilku dodatków. Oto jak stworzyć najlepszy ekwipunek Fennec w Battle Royale.

Najlepsza klasa SMG Fennec w Call of Duty: Warzone

Największy ładunek dla Fenneca jest przeznaczony przede wszystkim do agresywnych stylów gry. Dzieje się tak, ponieważ znacznie poprawia i tak już szybki czas ADS i prędkość ruchu, a także zapewnia wystarczającą ilość amunicji, aby potencjalnie zniszczyć cały oddział. Co więcej, jest tylko jeden dodatek, który może sprawić, że będzie dość zabójczy na średnim dystansie. Wszystkie dodatki i zalety tego wyposażenia Fennec można znaleźć poniżej.

Zrzut ekranu z Gamepur
  • beczka: ZLR 18″ śmierć
  • dzielić: Brak zapasów!
  • czasopismo: 40 okrągłych magazynków bębnowych
  • Tylny uchwyt: Kropkowana taśma do chwytania
  • korzyść: Delikatny – Wyłącz
  • przywileje klasowe: Serpentine, Overkill i Chaser

Dla fenku nie ma tak ważnej więzi jak ta ZLR 18″ śmiertelność. Nie tylko znacznie zwiększa zasięg i kontrolę odrzutu w pionie, ale także lufa ma postać zintegrowanego tłumika, który sprawia, że ​​każdy strzał jest cichy i niewykryty. Powiedział, że jest haczyk. Twoje ADS i prędkość ruchu zostaną nieznacznie zmienione po zastosowaniu ZLR, więc nie szukaj dalej Kropkowane griptape oraz Brak zapasów by ponownie przyspieszyć. Warto również zauważyć, że Stippled Grip Tape wydłuża czas sprintu do strzału broni – muzyka dla uszu każdego rushera.

To może być jedyny raz, kiedy polecamy udogodnienia Delikatny – Wyłącz Korzyść. Informacje o łatce z sezonu 5 ujawniają, że istnieje nawet wzmocnienie Fenek do uszkodzenia nóg. Ponieważ profit spowalnia ruch wroga i wyłącza jego taktyczny sprint podczas strzelania poniżej pasa, ta kombinacja może być niezwykle przydatna podczas planowania pierwszego ataku na średnim dystansie. Ostatnim dodatkiem do rozważenia jest to 40 okrągły bęben Czasopismo. Ponieważ podstawa Fennec mieści tylko 25 pocisków w każdym magazynku, niezbędne jest zamocowanie, aby uniknąć ciągłego przeładowywania.

Związane z: Najlepsze wyposażenie EX1 w Call of Duty: Vanguard i Warzone

Jeśli chodzi o profity, wszystkie trzy powinny uzupełniać skupiające się na szybkości i walce w zwarciu. Na przykład profit 1 serpentynowy może zmniejszyć obrażenia otrzymywane podczas sprintu o 15%, ponieważ profit 3 można wypełnić naganiacz zwierza aby zobaczyć ostatnie ruchy wszystkich pobliskich wrogów. Chociaż High Alert byłby świetny do sparowania z tymi dwoma, trudno go przekazać przesada w tym ostatnim gnieździe. Dzięki temu możesz dodać kolejną broń podstawową do tego wyposażenia, a potężny snajper, taki jak karabin 3-liniowy, powinien zaspokoić twoje potrzeby na dalekie odległości.

https://www.gamepur.com/guides/the-best-fennec-loadout-in-call-of-duty-warzone Najlepszy ekwipunek Fennec w Call of Duty: WarzoneŹródło : https://24ssports.com/the-best-fennec-loadout-in-call-of-duty-warzone/