Najlepsze wyposażenie Expedite 12 w Warzone 2


W porównaniu z innymi broniami dodatkowymi w Call of Duty: Warzone 2, półautomatyczna strzelba Expedite 12 najwyraźniej nie ma zasięgu. Nadrabia to mocą i niezawodnością w starciach na krótkim dystansie.

Wcześniej występujący w Call of Duty 4 jako M1014, Expedite 12 powraca z dobrą równowagą niszczących pancerz uszkodzeń i wysoką mobilnością.

Możesz powalić wrogów jednym, bliskim uderzeniem w twarz za pomocą Expedite 12. Jeśli jednak wróg ma na sobie trzy płyty pancerza, będziesz musiał wylądować od dwóch do trzech strzałów, aby go zabić.

Expedite 12 to prawdopodobnie najlepsza strzelba do wyboru w Warzone 2. Należy do Przyspiesz platformę i można je odblokować, sięgając Poziom gracza 9 w grze.

Poniższy przewodnik powie ci najlepsze wyposażenie Expedite 12 w Call of Duty: Warzone 2.

Najlepsze wyposażenie Expedite 12, dodatki, strojenie

OtwórZałącznikWymaganie odblokowaniaStrojenie załączników
PyskSA MX-50Bryson 800 poziom 11
LaserLaser Schlager ULO-66Fenek 45 poziom 7
PodlufowyRozpruwacz FTAC 56Lachmann-762 poziom 6
ZbioryRezonans SchlageraEkspedycja 12 poziom 15
AmunicjaOddech Smoka 12 GaugeEkspedycja 12 poziom 28

Expedite 12 jest już potężną bronią w swojej podstawowej formie. Wspomniane dodatki mają na celu zwiększenie zasięgu obrażeń, rozrzutu śrutu i celności strzelania z biodra, co jest ważne, ponieważ prawdopodobnie będziesz strzelać w twarz wrogom podczas biegu.

Zaczynając od SA MX-50 co dodaje tłumienie dźwięku dla skradania się i zwiększa prędkość pocisku oraz zasięg obrażeń. Pomoże Ci to celować bez konieczności zbliżania się do celu.

The Rozpruwacz FTAC 56 jest popularnym underbarrelem. W tym przypadku zwiększy to celność strzału z biodra i poprawi stabilizację odrzutu oraz stabilność celowania na biegu jałowym. Te dwie ostatnie statystyki zmniejszą twój odrzut poziomy i kołysanie bronią, gdy nie celujesz w celownik, co będziesz często robić.

The Laser Schlager ULO-66 jeszcze bardziej zwiększy celność strzału z biodra i poprawi kontrolę odrzutu. Jest to niezwykle korzystne, jeśli wróg cię zaskoczy. W takich sytuacjach nigdy nie chcesz przegapić żadnego ujęcia.

Rezonans Schlagera chodzi o zwiększenie mobilności. Otrzymasz zwiększoną prędkość ADS. Zwiększą się również prędkości poruszania się podczas sprintu i kucania, co pomoże ci szybciej ścigać wrogów.

Wreszcie, Oddech Smoka 12 Gauge amunicja dodaje obrażenia zapalające do twoich strzałów. Pamiętaj, że Expedite 12 potrzebuje dwóch do trzech strzałów, aby zdjąć w pełni opancerzonych wrogów. Dodane obrażenia zapalające zadają obrażenia w czasie, więc nawet jeśli wróg ucieknie po oddaniu dwóch strzałów, istnieje szansa, że ​​zapalnik powali go w ciągu kilku taktów.

Źródło : https://segmentnext.com/warzone-2-expedite-12-loadout/