Najlepsze wyposażenie Expedite 12 w Warzone 2, sezon 1 (styczeń 2023)


Jedną z najlepszych i najlepiej wyważonych strzelb stycznia 2023 roku w pierwszym sezonie Call of Duty: Warzone 2 jest wysokowydajny Expedite 12.


Strzelba to niewątpliwie metabroń ze stycznia 2023 roku Call of Duty: Warzone 2 Sezon 1, a gracze mogą wyprzedzić konkurencję dzięki zorientowanemu na mobilność Expedite 12. Expedite 12 to strzelba zbudowana z myślą o równowadze, ponieważ większość jej statystyk jest wszechstronna. Jego obrażenia, mobilność i obsługa są doskonałe, a kontrola odrzutu i celność zapewnią zadowalające osiągi. Szybkostrzelność i zasięg, choć niskie, mają prawie taką samą wartość statystyk, co jeszcze bardziej wzmacnia dobrze wyważoną konstrukcję tej broni. Strzelba Expedite 12 nie jest tym, co gracze mogą nazwać „OP”, ale nie można się pomylić, wybierając tę ​​doskonałą broń bliskiego zasięgu do swojego wyposażenia.

EKRAN WIDEO DNIA

Podczas gdy Spectre jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy odczuwają potrzebę posiadania innej broni podstawowej, Spectre jest idealnym pakietem profitów dla Expedite 12 w styczniu 2023 r. Call of Duty: Warzone 2. Double Time i Tracker umożliwią użytkownikom zmniejszenie dystansu między sobą a ofiarą, podczas gdy Ghost Perk pozwoli na zasadzkę. Granaty ogłuszające lub błyskające to solidne taktyczne wybory do walki lub ucieczki, a Semtex może być używany do czyszczenia pomieszczeń lub trzymania wrogów z dala od drzwi.

Powiązane: Najlepsze wyposażenie TAQ-V w Warzone 2 (grudzień 2022 r.)


Najlepsze dodatki Expedite 12 dla Warzone 2 Sezon 1

Używanie Expedite 12 na strzelnicy w Warzone 2

Jeśli chodzi o dodatki, zachęca się użytkowników Expedite 12 w styczniu 2023 r. do wybrania konfiguracji, która zwiększa zwinność strzelby w Call of Duty: Warzone 2. Dzięki zwiększonej obsłudze i mobilności gracze będą mieli dużo łatwiej wbiegać i wychodzić z pomieszczeń oraz docierać do wrogów za osłonami. Wybór konfiguracji zwiększy również nieco Zasięg i Szybkostrzelność broni kosztem zmniejszonej Celności i Kontroli Odrzutu w Strefa wojny 2. W rezultacie Expedite 12 powinien zawsze wychodzić na prowadzenie w walkach 1 na 1, o ile gracze nie mają do czynienia z dwoma lub więcej wrogami jednocześnie.

W oparciu o źródła Gamepur i twórcy treści YouTube Goomie, poniżej znajduje się indeks optymalnych załączników dla wyposażenia Expedite 12 w styczniu 2023 r. Call of Duty: Warzone 2:

Otwór

Załącznik

Za I przeciw

Pysk

Ulepszony dławik Brysona

 • Ulepszenia: Węższy zasięg pocisków i zasięg obrażeń
 • Utrudnia: stabilność odrzutu i prędkość celowania w dół

Laser

Punkt-G3P 04

 • Poprawiono: kontrolę odrzutu biodra, celność strzelania z biodra, prędkość ze sprintu do strzału
 • Przyczyny: Laser widoczny na biodrze

Śruba

Przyspiesz L-Bolt

 • Ulepszenia: szybkostrzelność
 • Utrudnia: Kontrola odrzutu

Zbiory

Kolba rezonansowa upadła

 • Poprawia: Szybkość celowania w dół, Szybkość strzału ze sprintu, Szybkość ruchu i Kontrola odrzutu bioder Strefa wojny 2
 • Upośledzenia: kontrola odrzutu celowania, stabilność celowania i odporność na wzdrygnięcie

Uchwyt tylny

Schlager Void Grip

 • Cechy: Szybkość celowania w dół i Szybkość strzału ze sprintu
 • Utrudnia: Kontrola odrzutu

Więcej: Które sektory przepustki bojowej odblokować jako pierwsze w Warzone 2 Sezon 1

Źródło: Gamepur | YouTube/Goomie

 • Plakat Call of Duty Warzone

  Strefa wojny Call of Duty

  Oryginalna data wydania:
  2020-03-10

  Deweloper:
  Treyarch, Totem Nieskończoności, Raven Software

  Franczyzowa:
  Call of Duty

  Gatunek muzyczny:
  Strzelec

  Platforma:
  Xbox One, PlayStation 4, Xbox One X, PC, Xbox One S

  Wydawca:
  Aktywacja

  ESRB:
  MŹródło : https://screenrant.com/expedite-12-loadout-warzone-2-season-1/