Najlepsze wyposażenie CW AK-47 w Call of Duty Warzone!


Czy chcesz wygrywać gry z najlepszym wyposażeniem CW AK-47 w Call of Duty Warzone?

Call of Duty Warzone ma wiele broni, które gracze wybierają w swoich niestandardowych zestawach. Podczas gdy gracze często patrzą na broń, niektóre pistolety stały się sławne na przestrzeni lat. Ten CW AK-47 jest jedną z najpopularniejszych broni w historii Warzone. Ten artykuł wyjaśnia najfajniejszy symulator lotu w Call of Duty.

Zimna wojna: AK-47.

AK-47 był najbardziej aktywną częścią Call of Duty i jako jedyny posiada ukochaną broń. Jest to jedna z najsłynniejszych broni wszystkich graczy. AK-47 to bardzo potężna broń, która może niszczyć przeciwników, ale ma najtrudniejszy odrzut.

AK-47 miał skrawek historii w Call of Duty, ponieważ gracze nie byli wobec tego grzeczni po przybyciu. W szczególności wariant broni Modern Warfare nie był tak powszechny jak inne karabiny szturmowe w grze. Zimna wojna w Black Ops została włączona do Warzone, co zmieniło polaryzację, aby AK-47 znów był świetny.

Jego wariant przeciw Kaylorowi to potężna broń, która może zniszczyć przeciwników na każdym dystansie ze względu na zadawane obrażenia. Opcje dołączania do tej broni pozwalają graczom na dalsze ulepszanie swoich zdolności destrukcyjnych. Pamiętaj, że poniżej znajduje się najlepszy ładunek AK-47 w Call of Duty, aby pokonać wszystkich wrogów.

Świetne dodatki CW AK-47:

 • Beczka: 20 Spetsnaz RPK Beczka: 20 Spetsnaz RPK Beczka:
 • Zamrożone: Tłumik GRU.
 • Optyka: ramiona osiowe 3x4x3x1.
 • Underbarrel: Spetsnaz Grip: i spółka.
 • Broń: 40 Rnd Speed ​​Mag.

Beczka 20 Spetsnaz RPK jest cennym dodatkiem ze względu na statystyki, które zapewnia. Na przykład zwiększony skuteczny zasięg obrażeń i prędkość pocisku pozwalają graczom szybciej i szybciej namierzać wrogów. Natomiast zwiększa szybkość poruszania się gracza. Pomimo swojej wagi, tylko zwiększa odrzut broni.

Tłumik GRU działa w połączeniu z mocowaniem lufy, poprawiając zarówno skuteczność obrażeń, jak i prędkość amunicji. Zmniejsza ryzyko odchylenia lufy i zmniejsza odrzut broni. Na początek zapewnia również tłumienie dźwięku, które ukrywa pozycję graczy i zapobiega wszelkim ofensywnym zasadzkom.

Axial Arms 3x to idealna optyka dla tej konfiguracji, ponieważ znacznie zwiększają skuteczność zadawania obrażeń z dużej odległości. Oferuje wyraźną rozdzielczość wizualną i zoom, która pozwala graczom strzelać wokół odległych wrogów. Niemniej jednak optyka jest bardzo osobista i niektórzy gracze wolą używać diody Microflex.

Pomimo zwiększonego odrzutu, uchwyt Specnaza jest bardzo przydatny w tej konfiguracji. W szczególności ten dodatek poprawia kontrolę odrzutu w pionie i poziomie AK-47, umożliwiając graczom szybkie oddawanie strzałów. Jest nieco dłuższy i mocniejszy, ale biorąc pod uwagę duże zalety, jakie daje, ma trochę wad.

Ten 40 Rd Speed ​​Mag jest najlepszy w tej konfiguracji ze względu na niesamowity czas przeładowania. Podczas gdy niektórzy gracze wolą magazynki 45 Rnd ze względu na większy rozmiar magazynka, ma to wolniejszy czas przeładowania. Z tego powodu 40-Rnd Speed ​​Mag ma ulepszoną funkcję przeładowania.

Broń do CW AK-47

Można również użyć silnej broni, ale można użyć potężnej broni. Dlatego zaleca się, aby gracze używali broni drugorzędnej, aby przeciwdziałać jej negatywom. Broń dalekiego zasięgu przypomina karabiny szturmowe, takie jak Kar98k lub szwajcarski K31. Poniżej znajduje się najlepsza broń palna do tego wyposażenia CW AK-47.

Najwyższą szwajcarską klasą jest K31.

 • Lufa: 224,9 Combat Recon.
 • Poom: tłumik GRU
 • Król był w stanie złapać króla za rękę.
 • Migawka: Okrycie Węża: Okrycie Węża.
 • Dwie baterie; siedem rund.

Reccon bojowy 24,9 to najlepsza lufa dla tej konstrukcji ze względu na niewiarygodną wagę. Ta lufa jest szczególnie skuteczna w zwiększaniu prędkości pocisku, dzięki czemu mogą szybciej trafić w cel, szybciej go zabijając. Zwiększa jednak również kołysanie bezczynności, niezależnie od tego, dlaczego gracz strzela do wrogów.

Tłumik GRU jest ważny, ponieważ jest dobry jako solidne narzędzie do tłumienia i wiele innych wspaniałych dopalaczy. Najlepszym przyjacielem snajpera jest ukrywanie się, a tłumienie dźwięku jest najlepszym sposobem, aby to osiągnąć. Ponadto ten dodatek pomaga poprawić skuteczny zasięg obrażeń i prędkość pocisku oraz pomaga atakującym lepiej w celu.

Royal & Kross 4x to wyjątkowa optyka, ponieważ pomaga zmniejszyć prędkość widzenia i przyspieszyć. Jest wyjątkowy, ponieważ większość optyki wydłuża czas działania. Aby być konkurencyjnym, ta optyka pozwala graczom wyraźnie widzieć cele. Niektórzy gracze preferują standardową optykę, ale w żadnym wypadku nie jest to zły wybór.

Serpent Wrap to najlepszy tylny uchwyt w tej konfiguracji ze względu na statystyki, które zapewnia. Te tylne dotknięcia znacznie poprawiają szybkość strzelania, umożliwiając graczowi szybkie powiększanie i zabijanie wrogów. To wzmocnienie oznacza, że ​​gracz może przybliżać i atakować wroga, gdy tylko nadarzy się okazja.

Siedmioczęściowa runda jest niezbędna w tej konfiguracji, ponieważ zwiększają rozmiar magazynka i pozwalają graczom strzelać więcej. Chociaż zwiększa to ogólny czas ładowania, warto zwiększyć ilość magazynka, ponieważ gracze mogą chybić.

Wyposażenie i atut.

Gracze często pomijają profity i sprzęt, ponieważ nie wiedzą, że są słabi w grze. Innymi słowy, posiadanie określonego profitu pomaga graczowi przetrwać, a nawet łatwo zabić wrogów. Z tego powodu oto cechy i wyposażenie wymagane do najlepszego wyposażenia CW AK-47 w Call of Duty Warzone.

Profity

 • Profit 1: ERD
 • Z dołu drzewa drugi miecz.
 • Profit 3, Zwiadowca bojowy.

Perk n Jestem ADA ze względu na znaczną poprawę przeżywalności, jaką zapewnia graczom. W szczególności ten profit zmniejsza obrażenia przeciwników, używając wrogich materiałów wybuchowych, takich jak granaty. Poza tym zmniejsza obrażenia otrzymywane przez graczy z serii zabójstw wroga.

Profit dzieli się na dwie opcje, w zależności od preferencji gracza, którą wybierze. Pierwsza opcja to Overkill, która pozwala graczom nosić broń dodatkową na tym samym wyposażeniu. Drugą opcją jest Ghost, która ukrywa pozycję graczy przed wrogimi NAV i czujnikami bicia serca.

Profit 3 to bojowo-pozycyjny, idealny do nowej mapy Caldera w Warzone. Ten profit ułatwia graczom oznaczanie wrogów, uderzając ich. Pomaga to graczowi znaleźć i popychać wrogów, wiedząc, gdzie jest wróg.

Ekwipunek

 • Śmiertelne: Semtex
 • Dostępny jest detektor bicia serca.

Zarówno śmiertelna, jak i taktyczna wojna działają w ten sam sposób. Gracze mogą najpierw śledzić wrogów za pomocą czujnika bicia serca, który skanuje wrogów przez przeszkody. Następnie gracz może rzucić Semtexem, aby powalić wrogów lub ich zaskoczyć.

CW AK-47 to największy wariant w historii Call of Duty. I ta broń później staje się bestią. Artykuł, który zawiera najlepsze ładowanie CW AK-47 w Call of Duty Warzone, prawdopodobnie pomoże ci zniszczyć wszystkich wrogów na polu bitwy.Źródło : https://game-news24.com/2022/07/06/best-cw-ak-47-loadout-in-call-of-duty-warzone/