Najlepsze wyposażenie Chimery w Warzone 2 | Najlepsze dodatki Honey Badger w Warzone 2


Legendarny Honey Borsuk z Call of Duty Ghosts wrócił w Strefa wojny 2.

Nowa wersja pistoletu nazywa się Chimera i powraca ze zintegrowanym tłumikiem i doskonałymi obrażeniami z bliskiej odległości, jak w 2013 roku. Z tym wyjątkiem, że tym razem jest tutaj, aby rzucić swój kapelusz na ring meta Battle Royale.

Chimera jest odblokowywana poprzez wydobycie jej z budynku 21 w strefa zdemilitaryzowana trybie lub zabicie dwóch Operatorów karabinami szturmowymi w 15 oddzielnych meczach. Bez względu na to, jak to zrobisz, dodanie Chimery do wyposażenia to dopiero początek. Ta broń potrzebuje pomocy rusznikarza, aby stała się potężna.

Oto najlepsze wyposażenie jednego z nowych karabinów szturmowych sezonu 01 Strefa wojny 2.

Najlepsze wyposażenie Chimery w Strefa wojny 2

Zrzut ekranu przez Activision
  • Pysk: Polarfire-S
  • Beczka: 10″ SA Phoenix
  • Optyczny: CEL OP-V4
  • Podlufa: Rozpruwacz FTAC 56
  • Czasopismo: 45 okrągły magazynek

Naprawdę niewiele możesz zrobić, aby pomóc Chimerze stać się rodzajem AR, którego powinieneś używać w Al Mazrah. Ogólnie rzecz biorąc, w Strefa wojny 2potrzebujesz broni dalekiego zasięgu z niewielkim odrzutem, która pomoże ci walczyć z wrogami z daleka.

Chimera ma jeden z najgorszych zasięgów w klasie, a jej odrzut również nie jest wielki. Te załączniki pomogą mu uczynić go przynajmniej przyzwoitą opcją. Ale rzeczywistość jest taka, że ​​​​prawie zawsze lepiej jest użyć innej broni, w obecnej sytuacji.

Zmiana lufy i lufy jest koniecznością, ponieważ zintegrowany tłumik, w który wyposażona jest Chimera, znacznie ogranicza zasięg obrażeń. Reszta dodatków to standardowa cena, jeśli chodzi o wyposażenie karabinu szturmowego w BR.

Najlepszy pakiet profitów dla Chimery w Strefa wojny 2

Pakiet korzyści: Widmo (podwójny czas i tropiciel, obserwator, duch)

Może nadejść dzień, kiedy Strefa wojny 2 pozwoli graczom dostosować własne pakiety profitów. Ale dzisiaj nie jest ten dzień. W tej chwili jest to najlepszy pakiet do wykorzystania wyłącznie w celu włączenia zarówno Ghost, jak i Double Time.

Najlepsze wyposażenie dla Chimery w Strefa wojny 2

Taktyczny: Oszołomić
Śmiertelny: Noż do rzucania

Jeśli kiedykolwiek zostałeś trafiony granatem ogłuszającym w Strefa wojny 2, wiesz, jakie to uczucie bezradności, gdy jesteś spowolniony do pełzania przez coś, co wydaje się wiecznością. Zrób to swojemu wrogowi. A potem użyj noża do rzucania, aby wykończyć ich, gdy zostaną powaleni.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639ca44449244ce7b8594b3b5a14d452&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fbest-chimera-loadout-warzone-2-attachments&c=16688567862689754019&mkt=fr-fr