Najlepsze wyposażenie Bren w Warzone Pacific


Chcesz wiedzieć, jaki jest najlepszy ekwipunek Bren w Warzone Pacific? Bren jest obecnie jednym z najlepszych pistoletów Warzone i istnieje określony sposób, w jaki musisz go skonfigurować, aby wydobyć jego maksymalny potencjał. Podstawowa wersja tego lekkiego karabinu maszynowego nie radzi sobie dobrze z daleka, ale odkryliśmy wyposażenie, które całkowicie przekształca broń.

Korzystając z najlepszego wyposażenia Bren, możemy zmienić tę broń w potwora na średnim i długim dystansie, zwiększając jej celność i stabilność. Nasze dodatki nie zmienią LKM-u w jednego z najlepszych snajperów Warzone, ale nie powinieneś mieć problemu z atakowaniem wrogów z dystansu. Tak długo, jak nie masz nic przeciwko noszeniu ciężkiej broni po Calderze lub Rebirth Island, Bren jest w stanie zdobyć wiele zwycięstw w Warzone Pacific.

Zdecydowanie zalecamy połączenie Bren z bronią bliskiego zasięgu, taką jak najlepsze wyposażenie PPSh, aby dominować na wszystkich dystansach. Jeśli masz wrażenie, że za chwilę zostaniesz otoczony przez rywalizującą drużynę, przełącz się na opcję bliskiego zasięgu, aby zdmuchnąć wrogów. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować najlepszy ekwipunek Bren w Warzone Pacific.

Najlepsze wyposażenie Call of Duty Warzone Pacific Bren

Najlepszym wyposażeniem Call of Duty Warzone Pacific Bren jest:

  • Tłumik MX
  • Królewskie 705 mm
  • G16 2,5x
  • Hockenson SP2B
  • M1930 Walka pod kątem
  • 6.5 Sakura 40 okrągłych magazynków
  • Przedłużony
  • Polimerowy uchwyt
  • Mocny uchwyt
  • W pełni załadowany

ten Tłumik MX daje Brenowi zwiększenie celności, jednocześnie dodając tłumienie dźwięku. Pozwala to na dłuższe pozostawanie w ukryciu kosztem wolniejszego celowania. Połącz ten kaganiec z Królewskie 705 mm lufa, aby ograniczyć spadek obrażeń broni podczas strzelania z dystansu. Powinno to pozwolić ci wyciąć wrogów, zanim zdążą się zbliżyć.

ten G16 2,5x luneta nie pozwala na starcia podobne do snajperów, ale jest to idealna optyka do angażowania się w walki na średnim dystansie. ten Magazyn Hockenson SP2B doskonale nadaje się do zmniejszania odrzutu podczas strzelania z dużej odległości, co może być problemem w przypadku standardowych LKM-ów. ten M1930 Strife Angled Underbarrel to kolejny dodatek zwiększający celność, a nawet wzmacnia stabilność broni w tych rzadkich przypadkach, gdy celujesz podczas chodzenia.

6.5 Sakura 40 okrągłych magazynków dają niewielkie obrażenia i redukcję penetracji, ale są one zrównoważone gdzie indziej, ponieważ Bren otrzymuje wzmocnienia kontroli, celności i zasięgu broni. Przedłużony to świetny rodzaj amunicji do LKM-ów, ponieważ zwiększa prędkość pocisku bez żadnych wad, podczas gdy Polimerowy uchwyt jest koniecznością, gdy zamierzasz strzelać długimi seriami na raz.

ten Mocny uchwyt oraz W pełni załadowany profity kończą ten ekwipunek. Pierwsza z nich zmniejsza odrzut podczas strzelania przez dłuższy czas, a druga zapewnia dodatkową amunicję początkową, które są niezbędne do używania LKM-ów.

Strzelec: Gry FPS na PC

To wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować najlepszy ekwipunek Bren w Warzone Pacific. Jeśli jesteś zainteresowany połączeniem Bren z czymś innym, zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z naszym Odblokowanie Welguna przewodnik po wypróbowaniu zupełnie nowego pistoletu maszynowego. Chcesz wypróbować kilka metakonfiguracji? Przeczytaj o najlepszych zrzutach wyposażenia Warzone, aby wyposażyć się w najlepszą broń w grze Battle Royale.Źródło : https://www.pcgamesn.com/call-of-duty-warzone/best-bren-loadout