BAS-P w COD Warzone 2 i DMZ – Wyposażenie, Poradnik, Strategia

Ulepszony pistolet maszynowy BAS-P w COD Warzone 2 i DMZ

Od czasu wypuszczenia pistoletu maszynowego BAS-P w Call of Duty: Warzone 2 broń ta została pominięta na rzecz potężniejszych opcji w tej klasie. Jednak w sezonie 3 pistolet maszynowy stał się bardziej widoczny i wielu graczy używa go jako swojej ulubionej broni w Warzone i COD DMZ. Podobnie jak VEL 46, BAS-P otrzymał wiele wzmocnień w ciągu ostatnich kilku aktualizacji, a teraz wyposażenie może polegać na platformie, która ma fantastyczną kontrolę podstawową lub obrażenia.

Istnieje kilka sposobów na zbudowanie tego pistoletu maszynowego Bruen Ops, a ja polecam wszechstronność. Jeśli potrafisz używać broni również bez typowego celownika AIM-OP V4, będziesz mieć jeszcze szybszą platformę z mnóstwem potencjalnych uszkodzeń, taką jak VEL 46.

BAS-P Wyposażenie COD DMZ & Warzone 2

  • Beczka: 12″ Bruen SZ-36
  • Pysk: Bruen Cubic Comp
  • Podlufa: FSS Sharkfin 90
  • Uchwyt tylny: Uchwyt D37
  • Czasopismo: 50 okrągłych bębnów

Cztery dodatki w tej konfiguracji skupiają się na kontrolowaniu czegokolwiek innego, co jest normą w tych trybach. The 12″ Bruen SZ-36 beczka, Bruen Cubic Comp pysk, FSS Sharkfin 90i Uchwyt D37 zmniejszy kopnięcie z pistoletu prawie do zera. Niektóre kompilacje będą używać celownika zamiast FSS Sharkfin 90, ale możesz tutaj zaoszczędzić trochę prędkości, jeśli nauczysz się korzystać z celownika żelaznego, a nawet będziesz mieć większą kontrolę.

Dodanie 50 okrągłych bębnów magazynek to ostatnia część wyposażenia BAS-P dla Warzone 2 i COD DMZ. Jeśli chcesz łatwo pokonać wielu wrogów bez przeładowywania, polecam magazynek o dużej pojemności na prawie każdym pistolecie maszynowym.

Zródło: Prima Games.