Najlepsze taktyki sił specjalnych, aby uzyskać więcej zwycięstw w Call Of Duty Warzone 2


Call of Duty: Warzone 2.0 cieszy się ogromną popularnością na wszystkich platformach. Najnowsza odsłona Activision oferuje więcej szczegółów i realizmu pod względem tekstur i animacji, ulepszoną mechanikę rozgrywki, która dodaje ogólnej atmosfery, oraz nowy tryb gry DMZ, w którym gracze odkrywają dane wywiadowcze na temat coraz bardziej podejrzanych organizacji w miarę odblokowywania każdej misji.


POWIĄZANE: Najlepsze darmowe konkurencyjne gry wieloosobowe

W miarę jak wojskowe strzelanki wideo stają się coraz bardziej realistyczne, obecne metody i taktyki stosowane przez elitarne jednostki wojskowe i policyjne stają się bardziej odpowiednie i użyteczne. Ale która taktyka Sił Specjalnych będzie najlepiej służyć graczom Strefa wojny 2 i jak mają je ściągać, gdy lecą kule?

GRACZOWY WIDEO DNIA

7/7 Krojenie ciasta w stylu SWAT, aby pozostać przy życiu

Jedna z najbezpieczniejszych i być może najłatwiejszych metod gry solo w grach takich jak Strefa wojny 2 to sztuczka polegająca na krojeniu tortu, ulubiona przez zespoły SWAT podczas wchodzenia do pokoju potencjalnie pełnego złoczyńców.

 • Podejdź do wejścia przyciśniętego do zewnętrznej ściany, aby uniknąć bycia zauważonym lub zarysowanym w otwartych drzwiach. Sztuczka polega na tym, aby zrobić krok w bok za pomocą lewego drążka (klawisze W/D na PC), aby odsłonić rosnące „kawałki” ciasta, gdy gracz patrzy przez otwarte drzwi do pokoju.

 • Sprawdź pierwszy „wycinek” i to, co widać w pomieszczeniu; prawdopodobnie tylko kawałek ściany i niewiele więcej. Gdy zostanie to uznane za bezpieczne, wysuń się dalej lewym drążkiem. Kontynuuj chodzenie i sprawdzanie, powoli zwiększając kąt, aż gracz obejrzy całe pomieszczenie od rogu do rogu.

 • Jeśli nie widzą nudnie wyglądającego pustego pokoju i zamiast tego mają do czynienia z uzbrojonym w broń wrogim graczem lub NPC, bądź gotowy do szybkiego naciśnięcia LT (lewy przycisk myszy na PC), ustawiając broń w celu i zawężając pole view, aby je usunąć za pomocą RT (kliknij prawym przyciskiem myszy na PC).

 • Jeśli jest zbyt dużo nadchodzącego ognia i wydaje się, że koniec jest bliski, gracz zawsze może uchylić się z powrotem za framugę drzwi w celu względnego bezpieczeństwa.

6/7 Flashbang Wallop

granat gazowy warzone 2.0

Często pomijany w Strefa wojny 2 PvP i DMZ to użycie granatów błyskowych, granatów ogłuszających i gazu łzawiącego. Po co jednak używać nieśmiercionośnego granatu, skoro ostatecznie starasz się być tak śmiercionośny, jak to tylko możliwe?

POWIĄZANE: Wyjaśnienie budynku DMZ 21

Granaty włączone Strefa wojny 2 świetnie nadają się do eliminowania wroga ukrytego za osłoną. Jednak to mniej więcej wszystko, co zrobią, wyeliminują jednego wroga. Ogłuszenia i huki błyskowe mogą jednak oddziaływać na całe pomieszczenie, wystarczy rzucić jednego w tłum botów w strefie zdemilitaryzowanej, a cała grupa będzie oszołomiona i gotowa do zbierania.

Przewodnik krok po kroku dotyczący używania granatów błyskowych, granatów ogłuszających i gazu łzawiącego w Warzone 2:

 • Upewnij się, że masz założony granat dodatkowy (pojawi się w lewym gnieździe na HUD)

 • Celownik wyceluj w otwarte drzwi lub okno, w którym gracz myśli, że ukrywają się wrogowie

 • Sprawdź kąt: czy odbije się od pokoju i ogłuszy wielu z nich i sprawi, że gracz będzie wyglądał jak boss? A może, co bardziej prawdopodobne, odbije się rykoszetem od ramy drzwi lub okna, oślepiając przy tym siebie i pozostałych członków drużyny?

 • Kiedy przekonasz się, że nie zamierzają wywołać jakiejś katastrofy, która stanie się wirusowa i prawdopodobnie stanie się memem, naciśnij LB (Q na PC), aby rozłożyć „nieśmiercionośny” granat

 • Idealnie wyceluj w wewnętrzną ścianę, podłogę lub sufit, aby nieśmiercionośny granat odbił się od pokoju i ogłuszył wszystkich jego mieszkańców

 • Gdy tylko usłyszysz huk granatu ogłuszającego, jest to wskazówka, aby szybko wpaść do pokoju.

Miejmy nadzieję, że większość mieszkańców zostanie dotknięta błyskiem i tymczasowo niepełnosprawna. Modele graczy i postaci niezależnych ujawnią, czy są oszołomieni, zakrywając oczy podniesioną ręką. Efekt ten będzie jednak trwał bardzo krótko, zanim wzrok gracza się wyostrzy, więc szybkość i wyczucie czasu są kluczowe.

Czas trwania efektu dla każdego nieśmiercionośnego granatu

 • Błysk huku
  2,5 sekundy
  – oślepiający biały błysk zasłania graczowi widoczność

 • Granat ogłuszający
  4,7 sekundy
  – znacznie spowolniono ruch i celowanie

 • Gaz łzawiący
  5,6 sekundy
  – słychać kaszel, mniejszy wpływ na celowanie/poruszanie się

5/7 Czyszczenie pokoju w stylu sił specjalnych

Call of Duty Warzone 2.0 wiele walk

Ta metoda jest szczególnie przydatna w duetach, triach, quadach i DMZ, ponieważ wymaga co najmniej 2 graczy. Sygnałem do odejścia będzie dźwięk wybuchającego granatu ogłuszającego. Gracze bez dodatkowego granatu w ekwipunku powinni po prostu krzyknąć „Leroy Jenkins” i mieć nadzieję na najlepsze.

 • Pierwszy gracz szybko wpada do pokoju, obracając się raz na swoją prawą stronę przez drzwi i poruszając się wzdłuż prawej ściany, atakując wszystkie cele po tej stronie pokoju.

 • Zaraz za nimi powinien znajdować się Gracz 2, który podąża za kolegą z drużyny przez drzwi i zajmuje lewą stronę. Jeśli czas jest odpowiedni, powinno to nastąpić mniej więcej jednocześnie, gdy obaj gracze szarżują do pokoju, każdy z własnej strony i obejmując to pole widzenia, biorąc wszelkie cele, które zostaną im przedstawione.

 • Gracz 1 porusza się wzdłuż prawej ściany, w najdalszy róg, strzelając w ruchu. Kiedy trafią w ten odległy róg, jest to idealna pozycja do flankowania wroga i strzelania w jego tyły (zwłaszcza jeśli nadal są zdezorientowani po błysku i patrzą wyczekująco na drzwi).

 • Gracz 2 robi lustro naprzeciwko, zajmując się lewą stroną pokoju, aż w końcu obaj spotkają się na tylnej ścianie, po obejrzeniu wszystkich kątów, pod warunkiem, że obaj wciąż żyją, aby opowiedzieć historię.

4/7 Szybka agresja i zaskoczenie

Call of Duty Warzone 2 pokazuje wielką bitwę

Korzystając z szybkości i nieprzewidywalnych ruchów poprzecznych, można uniknąć większości nadlatujących strzałów, ominąć cele i wyjść poza ich linię ognia.

Robienie uników w lewo lub w prawo, gdy biegniesz za graczem, bardzo utrudnia wrogowi śledzenie i skuteczne radzenie sobie ze wszystkimi czyhającymi na niego zagrożeniami, zwłaszcza w połączeniu z efektami granatu ogłuszającego.

3/7 Unikanie ostrzału snajperskiego w Warzone 2

snajper mw2 i czołg

Podskakiwanie, ruchy boczne i nieprzewidywalne uniki w lewo lub w prawo są również bardzo skuteczne, gdy przyjmujesz ogień snajpera z dużej odległości.

Zamiast uciekać prosto w kierunku najbliższej osłony, wykonaj duży skręt lub unik w dowolną stronę, bez wyraźnego powodu, a wrogowie będą płakać z frustracji, gdy każdy strzał nie trafi w cel.

2/7 Ogień tłumiący

Żołnierz ukrywający się za barierą w Call of Duty Warzone 2

Operatorzy sił specjalnych mają często przewagę liczebną w obliczu większych grup wrogów z mniejszymi jednostkami, osadzonymi za liniami wroga lub działającymi w ukryciu. Wpadni w zasadzkę lub zagrożeni w takich sytuacjach polegają na dwóch metodach: przytłumionym ogniu osłonowym i szarży na większego wroga w celu wytrącenia go z równowagi.

POWIĄZANE: Porady dla początkujących, jak wygrać Call of Duty: Warzone 2.0

W Strefa wojny 2 jest to stosunkowo proste, zwłaszcza gdy jest wyposażone w LKM lub cokolwiek z dużym magazynkiem. Strzelaj w kontrolowanych seriach wokół wroga, zdobywając dziwne znaczniki trafień, ale niekoniecznie szukając zabójstw. Gracze muszą tylko spuszczać głowy wrogów i uniemożliwiać im zerkanie zza osłony na tyle długo, aby inna część drużyny mogła rzucić się na pozycję.

1/7 Skok w kierunku pozycji wroga

call of duty warzone 2 żołnierze w dżungli

Podczas przebywania na otwartej przestrzeni i pod ostrzałem większych sił wroga, jedną z taktyk sił specjalnych jest użycie naprzemiennego ognia tłumiącego i pędzenia z dwóch grup w celu „skoku” w kierunku wroga i zbliżenia się do niego bez utrzymywania zbyt dużego ognia.

W Strefa wojny ustawienie jednego gracza oznaczałoby wystrzelenie pocisków w, powiedzmy, pozycję snajpera, zdobycie znaczników trafienia i powstrzymanie snajperów przed oddaniem dobrego strzału. Tymczasem gracz 2 pędzi do przodu w pełnym sprincie. Gracz 2 zatrzymuje się po około 20 jardach i zaczyna strzelać do siebie. Jest to wskazówka dla gracza 1, aby przebiegł obok gracza 2 i powtórzył ten proces, otwierając się na pozycję wroga, dopóki jego kolega z drużyny nie wykona skoku do przodu. Ludzie rzadko chcą podnosić głowę, gdy nadlatują setki pocisków odbijających się od ścian, więc ta taktyka jest bardzo skuteczna w Strefa wojny 2.

Call of Duty: Warzone 2.0 jest już dostępny na PC, Xboksie i PlayStation.

JESZCZE: Najlepsza broń do walki w zwarciu w Warzone 2Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63bc878fb503400895715471b3d187a5&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-special-forces-tactics-tips-tricks-more-wins%2F&c=9840272966129443539&mkt=fr-fr