Najlepsze profity w Warzone 2.0


Oprócz broni, wybrane przez ciebie atuty są jednymi z najważniejszych części twojego ekwipunku. Ale jakie są najlepsze korzyści w Warzone 2?

Jaki jest najlepszy pakiet profitów w Warzone 2.0? | © Activision

Każdy chce wygrać w Warzone 2.0, a co jest w tym najważniejsze poza umiejętnościami? Dokładnie, twoje wyposażenie. Jednak wielu tutaj myśli tylko o broni. Oczywiście mając właściwa metabrona to dobra rzecz, ale dobre wyposażenie to znacznie więcej. Właściwy sprzęt zawsze może uratować twój tyłek, a przede wszystkim dobra kombinacja dodatków lub dodatków może zmienić grę.

W tym artykule zajmujemy się wyłącznie najlepszymi perkami w Warzone 2.0. Ponieważ w Warzone 2.0 nie możemy już wybierać indywidualnie wszystkich dodatków, ale musimy zdecydować się na gotowy pakiet dodatkowy, pokrótce wyjaśnimy nowy system.

Pakiety profitów Warzone 2.0

W przeciwieństwie do Warzone 1, w Warzone 2.0 możemy zabrać ze sobą cztery perki, ale nie możemy wybrać tylko tych, które nam się podobają. W zamian, musimy wybrać jeden z ośmiu wstępnie wybranych „Pakietów Perków”.

Ma to na celu zapewnienie, że w przeciwieństwie do Warzone 1, wszyscy gracze nie korzystają z tych samych trzech meta profitów. Jednak to również poważnie ogranicza nasz wybór, ponieważ wiele pakietów profitów po prostu nie jest tego wartych.

Do wyboru mamy osiem następujących Pakietów:

Podstawowe korzyści
Bonusowy dodatek
Ostateczny profit
Awangarda Podwójny czas / Oddział bombowy Uzupełnij zapasy Wysoki alarm
Komandos Padlinożerca / Silna ręka Szybkie ręce Wysoki alarm
Widmo Podwójny czas / Tracker Wywiadowca Duch
Zwiadowca Padlinożerca / Silna ręka Centrum Duch
Posterunek Zaprawiony w bojach / Oddział bombowy Opanowany Podkręcanie
Opiekun Podwójny czas / Silna ręka Szybkie ręce Podkręcanie
Specjalista od broni Przesada / Silna ręka Szybkie ręce Niedobitek
zwiad Podwójny czas / Tracker Centrum Oko ptaka

Najlepsze pakiety profitów w Warzone 2

Poniżej wymieniamy, naszym zdaniem, trzy najlepsze pakiety profitów w Warzone 2.0. Nie zdziw się, że nie ma pakietu Overkill, ponieważ możemy również kupować broń podstawową z naszego wyposażenia indywidualnie na stacjach zakupu, profit Overkill po prostu zmarnowałby ważne miejsce.

3. Awangarda

Vorhut Extra-Paket Warzone 2.0
Dla popychaczy. | © Activision

Pakiet Vanguard jest idealny dla wszystkich graczy, którzy lubią jechać tak szybko, jak to możliwe. Dzięki Double Time zyskujesz wydłużony sprint taktyczny, podczas gdy Bomb Squad zapewnia, że ​​możesz otrzymać mniejsze obrażenia od wszystkich min zbliżeniowych, na które na pewno wpadniesz.

Resupply jest również całkiem niezłe, ponieważ zaczynasz od dodatkowych śmiercionośnych i taktycznych, a nowe otrzymujesz co 30 sekund, więc możesz rzucić tyle granatów, ile chcesz. Dopełnieniem jest High Alert, który ostrzega cię, gdy znajdziesz się w polu widzenia wroga.

Dzięki pakietowi Straży Przedniej będziecie mogli szybko zbliżyć się do przeciwników, lepiej chronić się przed uszkodzeniami wybuchowymi po drodze i pozwolić, by spadł deszcz granatów.

2. Strażnik

Wächter Extra-Paket Warzone 2.0
To kolejny świetny Pakiet dla agresywnych graczy. | © Activision

Pakiet Sentinel to kolejna świetna opcja dla agresywnych graczy. Dzięki dwóm podstawowym cechom Zahartowany w boju i Oddział bombowy jesteś lepiej chroniony przed uszkodzeniami wybuchowymi i skutkami granatów błyskowych, ogłuszających, EMP, porażających, gazowych i migawkowych.

Podczas gdy z zimną krwią nie pojawisz się w termowizjach ani nie zostaniesz oznaczony przez drony i kamery. A Quick Fix zapewnia, że ​​regeneracja zdrowia rozpoczyna się natychmiast po każdym zabójstwie i niezwykle szybko cię leczy.

Jeśli więc lubisz grać niezwykle agresywnie i chcesz przetrwać jak najdłużej nawet w najcięższych bitwach, powinieneś sięgnąć po Pakiet Sentinel.

1. Widmo

Dodatkowy pakiet Spectre Warzone 2.0
Pakiet Spectre to po prostu najlepszy wszechstronny produkt. | © Activision

Naszym ulubionym pakietem, którego używamy w prawie wszystkich naszych zestawach wyposażenia Warzone 2.0, jest pakiet Spectre. Dzięki Double Time i Tracker otrzymujemy wydłużony Tac-Sprint i widzimy ślady pobliskich wrogów. O ile Spotter pokazuje nam przez ściany wrogi sprzęt taki jak miny czy C4, co niestety rzadko pomaga, o tyle naszym zdaniem Ghost jest po prostu niezastąpiony. Przy obecnym spamie UAV brak oznaczenia przez drony, przenośne radary lub czujniki bicia serca to po prostu ogromna zaleta.

Więc jeśli nie jesteś szczególnie agresywny, Spectre jest najlepszym pakietem profitów w Warzone 2.0. Z tym Pakietem jesteś dobrze przygotowany na niemal każdą sytuację.

To obecnie najlepsze pakiety profitów w Warzone 2.0. Oczywiście powinieneś trochę poeksperymentować, może inny pakiet lepiej pasuje do twojego stylu gry. A jeśli zostaną dodane nowe pakiety profitów lub jeśli zmieni się cały system profitów, oczywiście dowiesz się tutaj.

Wszystkie najświeższe wiadomości na temat kolejnego sezonu Warzone 2.0 można znaleźć tutaj:

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, które są oznaczone symbolem [shopping symbol]. Linki te mogą zapewnić nam niewielką prowizję pod pewnymi warunkami. To nigdy nie wpływa na cenę produktów dla Ciebie.Źródło : https://earlygame.com/call-of-duty/best-perks-warzone-2