Najlepsze meta-wyposażenia Warzone 2 używane przez profesjonalistów w finałach World Series of Warzone

Najlepsze meta-wyposażenia Warzone 2 użyte w Światowych Finałach Warzone2

Wstęp :
W uniwersum Warzone 2 istnieje znacząca różnica pomiędzy zestawami używanymi przez profesjonalnych graczy i tymi używanymi przez twórców treści. Dlatego przyjrzymy się najlepszym meta-wyposażeniom Warzone 2, z których korzystali profesjonalni gracze podczas Światowych Finałów Warzone2. Ten finał był, delikatnie mówiąc, wydarzeniem oszałamiającym. Jednak to gracze tak naprawdę odnoszą korzyści, odkrywając wyposażenie używane przez profesjonalistów podczas meczów. Właśnie temu przyjrzymy się w tym artykule. WZStats przewidział, że turniej zdominuje cztery różne bronie. Zgodnie z oczekiwaniami, te cztery bronie znajdowały się na szczycie wyposażenia większości profesjonalnych graczy i pomagały im rozbijać wrogów na kawałki. Dlatego właśnie przeanalizujemy te metawyposażenia i zobaczymy, dlaczego są tak skuteczne w grze. Zróbmy to!

Zawartość:
Najlepsze meta-wyposażenia Warzone 2 użyte w Światowych Finałach Warzone2

4. Sygnał 50
3. Lachmann Sub
2. Kastów 762
1.M13B

Dlaczego powinieneś używać tych meta-wyposażeń w Warzone 2

Najlepsze meta-wyposażenia Warzone 2 użyte w Światowych Finałach Warzone2:
Te zestawy są najlepsze z najlepszych i wykorzystują broń w sposób, w jaki powinny być używane. Rekwizyty mogą wyglądać nieco inaczej w porównaniu ze zwykłymi meta-wyposażeniami, ale spełniają swoje zadanie. Przyjrzymy się czterem różnym rodzajom broni: dwóm karabinom szturmowym (AR), pistoletowi maszynowemu (SMG) i karabinowi snajperskiemu. Szczegółowo opiszemy mocne i słabe strony każdej broni, a także wartość dodaną akcesoriów. Broń ta została zaprojektowana tak, aby maksymalizować obrażenia i celność. Cztery bronie, którym się przyjrzymy, to M13B, Kastov 762, Lachmann Sub i karabin snajperski Signal 50.

4. Sygnał 50:
Zacznijmy od Signal 50, który pomimo meta AR nadal dominuje na polu bitwy dalekiego zasięgu. Jest to jeden z najlepszych karabinów snajperskich w grze, a jego największą zaletą jest to, że jest najłatwiejszy w obsłudze. Jest zbudowany na wzór półautomatycznego karabinu bojowego, dzięki czemu idealnie nadaje się do strzelania na duże odległości. Dlatego utworzenie wyposażenia wokół tej broni będzie proste. Będziemy musieli skupić się tylko na dwóch czynnikach: obrażeniach i celności. Gdy zostanie to zrobione dla tej broni, będzie ona miała wystarczającą siłę ognia, aby wyeliminować każdego wroga z dużej odległości.

Akcesoria :
– Celownik: Forge Tac Delta 4
– Amunicja: .50 Cal High Speed
– Laser: Laser FSS OLE-V
– Lufa: 21,5″ Karbowana Pięć
– Tłumik: Nilsound 90

3. Lachmann Sub:
Podwodny Lachmann to najlepszy pistolet maszynowy w swojej klasie. Jest skuteczny na krótkich i średnich dystansach, a jego czas zabijania przewyższa każdy karabin szturmowy. Jego prędkość i moc nie mają sobie równych w kategorii SMG, dlatego większość profesjonalnych graczy woli używać jej zamiast ISO 45. Największą zaletą tej broni jest jej szybkostrzelność, która może być problematyczna, jeśli zabraknie amunicji w środku walki. Jednak to wyposażenie rozwiąże ten problem, a także inne drobne problemy, które mogą się pojawić. Budujemy tę broń do walki w zwarciu i po to, aby mieć pewność, że wróg nie ucieknie po trafieniu.

Akcesoria :
– Magazynek: 40-nabojowy Mag
– Amunicja: wydrążona końcówka 9 mm
– Laser: VLK LZR 7MW
– Kolba: kolba mobilna FT
– Canon: L38 Falcon 226mm

2. Kastów 762:
Kastov 762 przez jakiś czas pozostawał w cieniu ze względu na popularność innych AR. Jednak podobnie jak TAQ-56 jest to broń niezawodna niezależnie od okoliczności. Broń jest stabilna, zadaje umiarkowane obrażenia i jest wystarczająco szybka, jak na AR. W tym zestawie skupimy się na celności i kontroli odrzutu broni, ponieważ obrażenia są konkurencyjne niezależnie od odległości. Kastov 762 stał się AR wybieranym przez większość graczy. Jego zdolność adaptacji i moc nie mają sobie równych. Skoncentrujemy się również na podstawach, aby uwzględnić wszystkie statystyki.

Akcesoria :
– Wizjer: Wyceluj OP-V4
– Magazynek: 40-nabojowy Mag
– Undergun: FTAC Ripper 56
– Działo: KAS-10 584mm
– Tłumik: TY-LR8

1. M13B:
Ostatnią bronią, na której się skupimy, jest M13B, który w sezonie 5 Reloaded zajmował pierwsze miejsca w rankingach. Jest to jeden z najlepszych AR pod względem stabilności i szybkostrzelności. Jednak w porównaniu z innymi rodzajami broni trochę brakuje jej siły ognia. To właśnie spróbujemy poprawić w tym ładowaniu. Jednak duża szybkostrzelność może również zaszkodzić kontroli odrzutu…

W ten sposób czytelnicy będą zaintrygowani wprowadzeniem i będą chcieli przeczytać dalej, aby odkryć najlepsze metawyposażenia Warzone 2 używane przez profesjonalnych graczy podczas Światowych Finałów Warzone2. Napisy i części rozszerzają temat różnych broni i wyjaśniają dodatki używane w celu zmaksymalizowania ich wydajności w grze.

Źródło: thesportsrush.com