Najlepsze mapy w sezonie 2 Call of Duty Warzone

Najlepsze mapy w Call of Duty: Warzone sezon 2

5. Wyspa Ashika

Wyspa Ashika, znana również jako „Wyspa Lwa Morskiego”, to wirtualny plac zabaw w Call of Duty: Warzone Sezon 2. Położona w regionie Azji i Pacyfiku wyspa oferuje kluczowe lokalizacje, takie jak Zamek Tsuki, Centrum Miasta, Klub Plażowy i farmy Oganikku. Godne uwagi cechy wyspy obejmują wysoki zamek z kilkoma piętrami, centralną podziemną rzekę i trampolinę w klubie plażowym. Mapa charakteryzuje się architekturą w stylu japońskim, oferując różnorodne środowiska, od gęstych obszarów miejskich po malownicze plaże i górskie krajobrazy.

4. Werdansk

Verdansk to fikcyjne miasto występujące w serii gier Call of Duty: Warzone. Po raz pierwszy pojawiła się w Call of Duty: Modern Warfare (2019) i była głównym miejscem akcji trybu Battle Royale w Warzone. Verdansk to rozległe i zróżnicowane środowisko miejskie, łączące krajobrazy miejskie, wiejskie i przemysłowe, tworząc wciągające otoczenie dla intensywnych scenariuszy bojowych.

3. Al-Mazra

Al Mazra to jedna z największych map występujących w Call of Duty: Warzone 2, zbudowana na silniku Modern Warfare 2. To wirtualne pole bitwy wprowadza graczy w zróżnicowany krajobraz odrębnych środowisk i strategicznych punktów szczególnych.

2. Vondel

Vondel, mapa Odrodzenia w Call of Duty: Warzone Sezon 2, robi wrażenie swoim rozmiarem i żywą rozgrywką. Jest większa od wyspy Ashika, co zapewnia nieprzerwaną akcję i częste odradzanie się.

1. Zachowaj fortunę

Znana również jako „Operacja Dragon’s Cover” Fortune’s Keep to ekscytująca mapa Resurgence, która właśnie powróciła do uniwersum Warzone. Znana z tętniącego życiem i kolorowego otoczenia, ta mapa wprowadza wiele ulepszeń, które znacznie poprawiają wrażenia z gry.

Źródło: www.gaming.net