Najlepsze kontrolery do gry w Call of Duty: Warzone Mobile

Oto najlepsze kontrolery mobilne dla Call of Duty: Warzone Mobile. Długo oczekiwana data premiery wreszcie została ustalona i wielu graczy zastanawia się, jaki kontroler kupić, aby zagrać w nadchodzącą grę. Oto nasze najlepsze opcje.

1. Gamesir G8 Galileo

Gamesir G8 Galileo oferuje ergonomiczny uchwyt z uchwytami po obu stronach urządzenia, wysokiej jakości przyciski, spusty, joysticki i wiele innych. Zastosowanie joysticków z efektem Halla gwarantuje dłuższą żywotność bez dryftu drążka. Dodatkowo jest również tańszy od konkurentów, a jego cena wynosi 80 dolarów. Jest on jednak dostępny tylko w wersji USB-C.

2. Razer Kishi V2

Razer Kishi V2 oferuje kompaktową konstrukcję z programowalnymi przyciskami i technologią dźwięku mikroprzełącznika. Aplikacja Razer Nexus centralizuje wszystkie zainstalowane gry i rekomenduje najpopularniejsze tytuły kompatybilne z kontrolerami. Dostępny w wersjach USB-C i Lightning, oferuje dużą wszechstronność.

3. PowerA MOGA XP-Ultra

MOGA XP-Ultra firmy PowerA wyróżnia się wyjątkową i wszechstronną konstrukcją. Zawiera odłączaną część zapewniającą większą zwrotność oraz wysokiej jakości zacisk do mocowania urządzenia mobilnego. Jego niezależność zapewnia zintegrowany akumulator. Choć jego cena jest nieco wyższa, to jego wszechstronność sprawia, że ​​jest tego wart.

4. Kontroler Xbox Series S|X

Kontroler Xbox Series S|X to solidna opcja dla Warzone Mobile, oferująca natywną łączność Bluetooth i solidną konstrukcję. Można go używać z mobilnym zaciskiem do zabawy w podróży. Jest to wygodna opcja, jeśli masz już kontroler Xbox.

Źródło: www.bing.com