Najlepsze karabiny Marksman w Warzone 2 sezon 2, ranking


Kusza jest rzeczywiście karabinem wyborowym

Call of Duty Warzone 2.0 zawiera mnóstwo karabinów wyborowych, których gracze mogą używać w bitwie. Ale niektóre, jeśli nie większość, nie są warte twojego czasu w Battle Royale. Aby Ci pomóc, możesz znaleźć wszystkie Strefa wojny 2.0 Karabiny wyborowe z sezonu 2 sklasyfikowane poniżej.

Wszystko Strefa wojny 2.0 Karabiny wyborowe sezonu 2, rankingowe

Karabin Marksman jest generalnie mieszanką karabinu szturmowego i karabinu snajperskiego. Te pistolety znajdują się w tym średnim zakresie, gdzie mogą wystrzelić strzały, które są niezwykle potężne, a być może nawet jednym strzałem niektórych wrogów. Można je jednak zmodyfikować, aby działały nieco szybciej.

W związku z tym karabiny wyborowe mogłyby teoretycznie działać całkiem dobrze Strefa wojny 2.0 Sezon 2, w którym otwarte przestrzenie Al Mazrah i wyspy Ashika sprawiają, że ich zdolności dalekiego zasięgu stają się realne. Niestety efekt końcowy jest taki, że tylko kilka z nich jest wartych rozważenia.

7. Kusza

Tak, odpowiadając na twoje pytanie, nowa kusza w sezonie 2 to karabin wyborowy. Z jakiegoś powodu ta broń została tutaj sklasyfikowana, zamiast własnej, unikalnej kategorii. Dzieje się tak pomimo faktu, że nie jest to karabin.

Kusza to wolno strzelająca broń średniego zasięgu. Jeśli uda ci się trafić jednym z wolnostrzelnych pocisków, które wymagają naładowania, zada on solidne obrażenia. Jednak niewiarygodna powolność i potrzeba ładowania sprawiają, że w końcu jest to tylko chwyt.

6. Lockwooda MK2

Lockwood MK2 to standardowy karabin z dźwignią, ale może działać jak strzelba bardziej niż cokolwiek innego, co dziwne. Najlepiej dostosować go do działania jak przyzwoicie szybka strzelba na bliskim średnim dystansie, ale wciąż istnieją lepsze strzelby. A już na pewno lepsze karabiny wyborowe, dlatego nie warto ich używać.

5. LM-S

LM-S nie radzi sobie jak karabin wyborowy ze względu na swoje rażące wady, które w pewnym momencie wymagają wzmocnienia. Ma malutki magazynek, który można naprawić za pomocą dodatków, ale kosztem i tak już problematycznej szybkości i obsługi. W tym momencie lepiej jest użyć jednego z lepszych karabinów, który przynajmniej naprawi jeden z tych problemów.

Z pewnością, z pewnymi poprawkami, LM-S mógłby przeskoczyć tę listę na szczyt. Ale to będzie musiało poczekać i zobaczyć na przyszły sezon.

4. TAQ-M

Chociaż nie jest to TAQ-V, TAQ-M bierze klasyczną Skazę i przenosi ją na terytorium karabinu wyborowego. Jest to pierwszy na tej liście wystarczająco przyzwoity karabin, na który niektórzy gracze stoją. Wciąż jednak daleko mu do najlepszych.

Jego magazynek ma dość przyzwoity rozmiar, a zasięg jest jednym z najlepszych w swojej klasie. Jednak jego pociski nie zadają wymaganego ciosu ani nie są wystarczająco szybkie, aby można je było polecić. TAQ-M nie jest najgorszy, ale jeśli chcesz Bliznę w trybie Battle Royale, trzymaj się TAQ-V.

3. SA-B 50

Pierwsza wysoce zalecana broń na tej liście, SA-B 50, to solidny karabin wyborowy. Szczerze mówiąc, jest to bardziej tradycyjny karabin snajperski niż strzelec wyborowy. Jeśli możesz to znieść, jest to jeden z lepszych snajperów w grze.

Nie jest tak szybki, ale każdy strzał jest niszczycielski, jeśli uda ci się go wylądować. Chociaż SA-B 50 jest dobry, może nie być bronią, której niektórzy gracze szukają w karabinie wyborowym.

2. SP-R 208

SP-R 208 ma pewne podobieństwa do SA-B 50, ponieważ jest to po prostu karabin snajperski. To powiedziawszy, ma pewne zalety w stosunku do poprzedniego wpisu na tej liście, co czyni go znacznie bardziej polecanym osobom szukającym typowego karabinu wyborowego.

Jest zbudowany jak ciężarówka, zdolna zdziesiątkować wrogów każdym pociskiem. Ale ma pewną prędkość jak na swoją klasę, która pokazuje jego możliwości strzeleckie. W ten sposób SP-R 208 jest prawdopodobnie najlepszym karabinem snajperskim w grze. Ale to nie jest najlepszy karabin wyborowy.

1. EBR-14

Jeśli chodzi o najlepszy karabin wyborowy w historii Strefa wojny 2.0, EBR-14 jest zdecydowanym zwycięzcą. Częściowo ma to mniej wspólnego z tym, jak wspaniała jest ta broń, a bardziej z faktem, że po prostu lepiej pasuje do kategorii karabinów wyborowych niż wszystko inne.

EBR-14 to uniwersalna broń w tej grupie, która wyróżnia się szybkością, zasięgiem i mocą. Radzi sobie również dobrze, pozwalając mu oddawać szybkie strzały z daleka, które błyskawicznie powalają wrogów. Jest to najłatwiejsza w użyciu broń, która najlepiej reprezentuje wszechstronność kategorii karabinów wyborowych.

Jeśli szukasz broni będącej prawdziwym połączeniem karabinu szturmowego i snajperki, wybierz EBR-14.

Cody’ego Pereza

Freelance Writer — Cody jest wielkim fanem Destructoid od ponad dekady, a także niezależnym pisarzem różnych publikacji. Teraz pracując dla Destructoid, ma szansę dzielić się swoją pasją do Final Fantasy XIV, Pokemonów, Call of Duty i wielu innych gier.Źródło : https://www.destructoid.com/all-warzone-2-0-season-2-marksman-rifles-ranked/