Najlepsze dodatki do broni MW2 do odblokowania przed Warzone 2


Strefa wojny 2 jest prawie tutaj. Zegar tyka, aby gracze mogli z niego korzystać Call of Duty: Modern Warfare 2 multiplayer, aby odblokować broń i załączniki, których chcą użyć w Battle Royale, a pełna lista możliwości jest zniechęcająca.

Z MW2 system podestu uzbrojenia jest również wdrażany w Strefa wojenna 2, gracze będą musieli użyć określonej broni, aby odblokować określone pistolety i dodatki. To nie jest idealne, ale to zadanie, przed którym stają, jeśli chcą zdominować BR.

Broń jest tak dobra, jak jej wyposażenie. Pistolety do łupów naziemnych są fajne, ale osobiście zbudowany ekwipunek gracza, który można zdobyć na wiele sposobów Strefa wojny 2 jest tam, gdzie jest i prawdopodobnie też tam, gdzie można znaleźć zwycięstwa.

Jest kilka bardzo ważnych dodatków, których będziesz potrzebować do Battle Royale w Dorsz. Tutaj są.

To, co najlepsze MW2 załączniki do broni dla Strefa wojny 2

Oto osiem załączników, które musisz odblokować, aby być gotowym Strefa wojny 2 16 listopada. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na ich temat.

Optyka: optyka VLK 4.0

Zrzut ekranu przez Activision

Prawdopodobnie będzie to najczęstsza optyka w Al Mazrah w przewidywalnej przyszłości we wszystkich karabinach szturmowych i lekkich karabinach maszynowych. W Strefa wojny 2będziesz walczył na przyzwoitych dystansach, więc potrzebujesz do tego lunety.

Źródło: Awansuj Kastova 762 do poziomu czwartego

Pod lufą: Płetwa rekina FSS 90

Zrzut ekranu przez Activision

Jeden z niewielu dodatków pod lufę, który nie ma negatywnych skutków ubocznych, FSS Sharkfin 90 powinien być ostoją kilku meta broni.

Źródło: Awansuj Fenneka na poziom drugi

Pod lufą: Merc Foregrip

Zrzut ekranu przez Activision

W klasach Overkill, w których używasz drugiej broni do starcia w zwarciu, przedni chwyt Merc nie jest złą opcją dla tych, którzy lubią szybko oczyszczać budynki.

Źródło: Awansuj TAQ-V do poziomu szóstego

Kaganiec: Zwiastun D20

Zrzut ekranu przez Activision

W Strefa wojenna 2, pojawiasz się na mapie podczas strzelania z niewstrzymanej broni, gdy UAV jest w powietrzu, więc pomoże ci to utrzymać się z dala od radaru. Ukryje to również twoje pozycjonowanie podczas strzelania do wroga z dużej odległości, więc nie będą wiedzieć, skąd go uderzasz.

Źródło: Awansuj STB 556 do poziomu 18

Tylny uchwyt: Sakin ZX Grip

Zrzut ekranu przez Activision

Strefa wojny 2 ma o wiele większy odrzut niż pierwsza gra typu battle royale. Walka z wrogami na odległość to walka, chyba że ograniczysz kontrolę odrzutu, a uchwyt Sakin ZX jest obecnie jednym z najlepszych dodatków do tego celu.

Źródło: Awansuj M4 do poziomu ósmego

Laser: Laser FSS OLE-V

Zrzut ekranu przez Activision

Dodając inne dodatki do swojej broni, możesz stracić takie rzeczy, jak prędkość ADS. Ten laser w tym pomoże. Jedynym minusem jest to, że laser staje się widoczny podczas ADS, więc uważaj, aby nie porzucić swojej pozycji.

Źródło: Awansuj EBR-14 do poziomu 10

Amunicja: 5,56 High Velocity i 7,62 High Velocity

Zrzut ekranu przez Activision

Prędkość pocisku jest wszystkim w Strefa wojny 2tak jak w Strefa wojny 1. Im szybciej wystrzeliwuje pocisk, tym łatwiej trafić wrogów na odległość bez konieczności prowadzenia strzału lub martwienia się o upuszczenie pocisku.

5.56 źródło: Awansuj STB 556 do poziomu siódmego

7.62 źródło: Awansuj Kastova 762 do poziomu 13Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=636ea9e97b654f69ba83f2249d6b7c4a&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fbest-mw2-weapon-attachments-to-unlock-for-warzone-2&c=846633933140366432&mkt=fr-fr