Top 5 najpopularniejszych broni w Warzone 2 według WZRanked

Pięć najpopularniejszych broni w Warzone 2 według WZRanked

Wraz z premierą Warzone 2 Season 3 Reloaded wprowadzono wiele zmian. Aktualizacja Reaktywacja sezonu 3 dodała nową mechanikę rozgrywki, ciekawe miejsca, grę rankingową Warzone 2, nowe skórki, operatorów, broń i wiele więcej. Wraz z tym wszystkim, przyszedł czas, aby przyjrzeć się najpopularniejszym broniom.

05. Szkwał Cronen

Według rankingu WZRanked, bronią, którą najczęściej wybierają gracze jest Szkwał Cronen. Ta broń pojawiła się wraz z sezonem 3 i szybko zyskała popularność. Obecnie używa jej 6,8% graczy. Karabin bojowy ten jest reklamowany jako „nowy pretendent do średniego zasięgu” przez eksperta Call of Duty, WhosImmortal, w niedawnym filmie.

04. Lachmann sub

Lachmann SMG zajmuje czwarte miejsce na liście najpopularniejszych broni w Warzone 2. Ta broń była absolutnym zagrożeniem w Modern Warfare 2. Połączenie jej szybkostrzelności, czasu do zabicia i zasięgu sprawia, że jest dobra w prawie każdej sytuacji. Broń stanowi 8,3% broni upuszczanych na mapę, co mówi wiele o jej potencjale.

03. MCPR-300

To nie byłaby właściwa lista, gdyby nie zawierała snajpera, prawda? Ludzie uwielbiają używać tej broni do metodycznych lub błyskotliwych zagrań, a MCPR-300 pozwala dokładnie to zrobić. Dzięki zdolności tej broni do jednego strzału w promieniu 50 metrów wraz z szybką lunetą, nic dziwnego, że udało jej się zająć drugie miejsce.

02. Wazniew-9k

Vaznev-9k to absolutny potwór pistoletu maszynowego i dlatego tak dużo gra zarówno w Warzone, jak i Modern Warfare 2. Broń jest szalenie szybka przy zachowaniu celności i solidnego zasięgu ognia. Ta kombinacja sprawia, że jest opłacalny w prawie każdej sytuacji.

01. Cykuta ISO

Biorąc pod uwagę, że broń została już ograniczona w rankingu Modern Warfare 2, a także w Lidze Call of Duty, nie powinno dziwić, że ta potężna broń znajduje się na liście najpopularniejszych broni w grze. Bez żadnego zakazu ten potężny AR nadal dowodzi aż 19,2% całej broni w Warzone 2.

„To jest broń, której używają masy!”

Źródło: Activision Blizzard