Najlepsza sztuczka Kastova 762, aby zdominować meta sezonu 5 Warzone

Chcesz poprawić swoje wyniki w Call of Duty: Warzone Sezon 5 Reloaded? Przyjrzyj się tej sekretnej wskazówce, która sprawi, że Kastov 762 będzie jeszcze lepszy od M13B.

Najlepszy wybór broni dalekiego zasięgu

W najnowszej aktualizacji Warzone Season 5 Reloaded Activision wprowadziło liczne zmiany w broni, aby zapewnić więcej opcji dalekiego zasięgu. Chociaż zbyt potężny Cronen Squall został osłabiony, wiele szturmowych pistoletów maszynowych zostało wzmocnionych, w tym M13B. Ten zapomniany AR szybko awansował w rankingach, stając się preferowanym wyborem we wszystkich trybach gry Warzone.

Jednak James „JGOD” Godoy niedawno podkreślił pewien trik dla Kastova 762, który może sprawić, że będzie on jeszcze lepszy niż M13B. Obejrzyj jego pełne wideo poniżej.

Ukryta siła Kastova 762

JGOD porównał wszystkie realne opcje broni dalekiego zasięgu w meta Reloaded sezonu 5 Warzone po zmniejszeniu mocy Cronen Squall, w tym M13B. Chociaż społeczność woli M13B, zwłaszcza na Vondelu, JGOD wyjaśnił jego główną wadę. „Nie podoba mi się rozmiar magazynka i to, jak szybko można zużywać amunicję” – powiedział JGOD. „Jeśli od początku nie będziesz celny, szybko zużyjesz amunicję. »

Zamiast tego JGOD woli Kastov 762 w sezonie 5 Warzone ze względu na zepsute szybkie przeładowanie. Nazywa Kastov 762 „niszowym, wszechstronnym karabinem” w obecnej meta.

Wskazówka dotycząca szybszego przeładowania

Sztuczka szybkiego przeładowania Kastova 762 odróżnia go od M13B. Dopóki w magazynku pozostał co najmniej jeden nabój, gracze mogą przeładować broń znacznie szybciej niż inne opcje w grze. Gdy broń jest pusta, animacja jest wolniejsza, przez co gracze są bezbronni podczas strzelania. „walka”.

„Spróbuj przeładować, zanim osiągniesz zero, a to jeszcze bardziej ulepszy tę broń” – podsumował JGOD.

Sprawdź tutaj konfigurację Kastov 762 JGOD.

Źródło: www.dbltap.com