Najlepsza konfiguracja pistoletu maszynowego w Warzone 2 po aktualizacji z 1 listopada.

Najlepszy pistolet maszynowy z wyposażeniem w Warzone 2 po aktualizacji z 1 listopada

Dlaczego wybrać ISO 45?

ISO 45 ma stosunkowo wyższy pułap umiejętności niż Lachmann Sub lub ISO 9 mm. Zasięg obrażeń ISO 9mm i Lachmann Sub Sub jest zmniejszony na średnich dystansach, ale nie ISO 45. Dodatkowo ISO 45 ma również pewne cechy BAS P, co czyni go idealnym wyborem do reprezentowania wszystkich Pistolety maszynowe aktualnie dostępne w grze.

Dodatkowo ISO 45 nie odniosło żadnych obrażeń w ostatniej łatce, dlatego pozostaje tak zabójcze, jak tego chcemy w przypadku tego wyposażenia, w którym będziemy je budować pod kątem szybkości i stabilności. Jednakże średni zasięg upadku tego pistoletu maszynowego jest mniejszy w porównaniu z innymi pistoletami maszynowymi, ale jego odrzut znacznie wzrasta. Dlatego też będziemy musieli ustanowić pewną kontrolę.

Analiza akcesoriów

Zastosujemy proste dodatki, aby ta broń była skuteczna na krótkim i średnim dystansie. Spójrz poniżej.

– Magazynek: bęben na 45 naboi

– Rękojeść tylna: EXP Shear

– Kolba: Kolba SK-3 Cheetah

– Laser: VLK LZR 7mW

– Usta: śrut KT85

Ładowanie zaczynamy od 45-nabojowego magazynka Drum, który zwiększy ilość naboi w broni. Jako że szybkostrzelność tej broni jest dość duża i szybko zużywa amunicję, do rozwiązania tego problemu będziemy potrzebować wydłużonego magazynka. Nie wspominając już o tym, że częste przeładowywanie pomiędzy walkami może być problemem.

Następnie dodajemy tylny uchwyt EXP Shear. Dodatek ten zwiększy szybkość celowania i przełączania się na akcję bronią, co jest niezbędne do wygrywania walk na krótkim dystansie. Teraz wyposażymy także w kolbę SK-3 Cheetah, która zapewnia wiele różnych korzyści w zakresie mobilności broni.

Zasadniczo ten dodatek zwiększa prędkość sprintu, prędkość ruchu w bok, prędkość ruchu w kucaniu i prędkość celowania. Ułatwi to dodatkowe poruszanie się podczas walki na bliskim dystansie. Następnie dodajemy przystawkę sterującą i mobilną w postaci lasera VLK LZR 7mW.

Laser dodatkowo zwiększy prędkość celowania i szybkość przełączania broni, a także stabilność celowania, co pomoże utrzymać stabilną broń na średnim dystansie. Ładowanie kończymy lufą Lockshot KT85. Jest to najważniejszy dodatek do ulepszenia broni, gdyż pozwala kontrolować odrzut broni w poziomie i w pionie. Zatem lufa Lockshot KT85 jest koniecznością w tej konkretnej wersji.

Broń dodatkowa: RAPP-H

Potrzebujesz także broni zdolnej do strzelania na duże odległości, a jaka jest lepsza broń niż wszechstronny RAPP-H? Zawsze był w mecie, ale często był spychany na bok w porównaniu do swoich rówieśników. Jednak nie jest tak źle, jak ludzie myślą. Zadawane obrażenia są optymalne, a szybkostrzelność jedna z najlepszych w swojej klasie. Wymaga jedynie podstawowej regulacji odrzutu i akcesoriów.

Przyjrzyjmy się, jak możemy ulepszyć tę broń w poniższym zestawie.

– Magazynek: Magazyn 100 naboi

– Klamka Tylna: Lachmann TCG-10

– Ramka: Cel OP-V4

– Podstawa lufy: chwyt Hound-9G

– Usta: ZLR Talon 5

To wyposażenie zamienia broń w stabilną wiązkę lasera, która pozwala na ciągłe strzelanie do wrogów z dużej odległości, nie tracąc ani jednego pocisku. Rozpoczynamy ładowanie od magazynka 100 nabojów, ponieważ wymaga on większej liczby kul, aby wyeliminować wrogów z dużej odległości. Lachmann TCG-10 służy wyłącznie do kontrolowania odrzutu.

Aim OP-V4 zapewni lepsze śledzenie i stabilność wizualną. Chwyt Hound-9G jest niezbędny do stabilizacji broni podczas poruszania się na boki. Zwiększa stabilność broni w fazach oczekiwania, stabilność celowania i stabilność odrzutu. Pomoże Ci to utrzymać cel na dużym dystansie.

Ostatnim dodatkiem jest lufa ZLR Talon 5, zapewniająca tłumienie dźwięku, zasięg obrażeń i zwiększenie prędkości pocisku, a także stabilność odrzutu. Jest to idealny ładunek dla broni w tej kategorii.

Korzyści i wyposażenie

Ponieważ RAPP-H jest powolny, a ISO 45 szybki, będziemy potrzebować większej prędkości, aby obie bronie były skuteczne. W tym celu wyposażymy w atuty, które uzupełniają obie bronie.

Podstawowa korzyść 1: Przesada

Podstawowa korzyść 2: Podwójny czas

Korzyści dodatkowe: Szybkie ręce

Ostateczna korzyść: Wysoki alarm

Śmiertelny: Semtex

Taktyczny: Granat Błyskowy

Overkill pozwala nam nosić RAPP-H na plecach. Double Time wydłuża czas sprintu, dzięki czemu możemy szybciej ścigać osłabionych wrogów lub uciekać do bezpiecznej strefy. Szybkie Ręce przyspieszają przeładowanie, korzystanie z ekwipunku i zmianę broni, co może przydać się na bliskim dystansie, gdy masz w ręku niewłaściwą broń.

Uzupełnij wyposażenie, korzystając z atutu Wysoki poziom alarmu. Ten atut może pomóc w przetrwaniu, ponieważ ostrzega twoją wizję, gdy wróg ma na ciebie oko. Do celów zabójczych polecamy stary, dobry Semtex, a do wyboru taktycznego polecamy granat błyskowy.

Dlaczego powinieneś używać tego pistoletu maszynowego z wyposażeniem w Warzone 2

ISO 45 jest obecnie najlepszym pistoletem maszynowym w grze i ma zalety najlepszych broni krótkiego zasięgu. Dzięki temu wyposażeniu poprawiliśmy te cechy i uczyniliśmy z niego lepszą broń. W połączeniu z RAPP-H nie będziesz mieć problemów w walce na dystansie dalekim i krótkim.

Konfiguracja atutów ma na celu wypełnienie luk i uczynienie z nich idealnego wyposażenia w Warzone 2. Sprzęt jest niezawodny.

Źródło: www.bing.com