Najlepsza klasa RAAL Warzone: wyposażenie, dodatki i atuty


LKM RAAL może być mocną opcją dla zwolenników dalekiego zasięgu, w pełni automatyczna broń w Warzone i Modern Warfare. Oto najlepsze wyposażenie RAAL LMG, z którego mogą korzystać zarówno gracze Modern Warfare, jak i Warzone Season 5 Reloaded.


Podczas gdy Black Ops Cold War i Warzone były głównymi bohaterami serii Call of Duty przez ostatni rok, Modern Warfare 2019 wciąż otrzymało kilka aktualizacji treści, które dodały nowe bronie dla graczy do użycia w grze Infinity Ward i Call of Duty królewska bitwa.

Dwoma znaczącymi elementami tej nowej zawartości Modern Warfare są pistolet Sykov i pistolet maszynowy CX-9. 24 sierpnia 2021, LKM RAAL w końcu zadebiutował jako jedna z wcześniej ujawnionych długo oczekiwanych broni Modern Warfare dostępnych dla graczy.

Mając to na uwadze, oto jak stworzyć najlepszy ładunek Warzone RAAL LMG, aby zdominować wszystkich przeciwników w sezonie 5 Reloaded.

Najlepsze wyposażenie RAAL Warzone

Najlepsze dodatki do wyposażenia Warzone RAAL

  • Pysk: Jednordzeniowy RAAL
  • Beczka: 32,0-calowy wyłącznik linii RAAL
  • Laser: Laser Tac
  • Optyczny: Optyka VLK 3.0x
  • Pod beczką: FFS Ukośne

Najlepsze wyposażenie LKM-u Warzone RAAl rozpoczniemy od Jednordzeniowy RAAL tłumik, który zapewni ci zwiększenie zasięgu obrażeń i zapobiegnie pojawianiu się na minimapach wrogów podczas strzelania.

Najlepszy Warzone RAAL LMG Loadout jest następnie ulepszany dzięki 32,0″ łamacz linii lufa dzięki temu dodatkowi, który zapewnia zwiększenie zasięgu obrażeń, prędkości pocisku i kontroli odrzutu.

Ten nowy LKM to bardzo ciężka broń, więc gracze będą chcieli mieć Laser Tac wyposażone, aby poprawić ich prędkość celowania, jednocześnie poprawiając stabilność celowania. Gracze przekonają się wtedy, że Optyka VLK 3.0x zapewnia doskonałą linię wzroku, która pozwoli im oddać wiele celnych strzałów bez względu na odległość.

Wreszcie, najlepszy zestaw wyposażenia Warzone RAAL LMG jest uzupełniony o FFS Ukośne underbarrel, dzięki czemu zwiększa prędkość celowania i kontrolę odrzutu.

Najlepsze perki do wykorzystania z klasą RAAL LMG

najlepsze profity klasa raal mg
  • Profit 1: Podwójny czas
  • Profit 2: Duch/Przesadność
  • Profit 3: Zahartowany w boju

Jak wspomnieliśmy wcześniej, ten nowy LKM jest bardzo ciężki, więc mając Podwójny czas wydłuży czas, w którym możesz użyć sprintu taktycznego i pomoże ci szybciej poruszać się z tym LKM-em.

Gracze Modern Warfare nie będą musieli się martwić o Overkill, ponieważ zwykle nie potrzebujesz drugiego podstawowego w trybie wieloosobowym.

Jednak gracze Warzone będą mądrzy w użyciu Przesada w swoim pierwszym wyposażeniu, aby zdobyć dodatkową broń do bitew w zwarciu, a następnie złapać Duch od drugiego zrzutu wyposażenia, aby trzymać się z dala od wrogich UAV i czujników bicia serca.

Wreszcie, Zahartowany w Bojach pozwoli ci odnieść mniejsze obrażenia od eksplozji od wrogów, co może być różnicą między wygraną a przegraną w strzelaninie w Warzone i Modern Warfare.

Najnowsze wzmocnienia i osłabienia LKM-u RAAL

Firma Raven Software nie wprowadziła żadnych znaczących zmian w LKM-ie RAAL od czasu dodania go do Battle Royale Call of Duty, ale zaktualizujemy tę sekcję o wszelkie wzmocnienia lub osłabienia, jeśli zostaną zastosowane w przyszłości.

Jak odblokować RAAL LMG

Gracze będą musieli odblokować ten LKM przed zrobieniem najlepszego wyposażenia Warzone RAAL LMG lub jego odpowiednika w Modern Warfare.

Wyzwanie związane z odblokowaniem tej broni polega na zabiciu 5 wrogów przy użyciu LKM-u z dołączoną optyką zwiadowczą w 7 różnych meczach.

Na szczęście możesz opuścić mecz, gdy tylko zdobędziesz pięć zabójstw, więc mija to dość szybko, szczególnie jeśli grasz w playlistę Shoot the Ship.

Najlepsze alternatywy

Jeśli nie czujesz się najlepiej wyposażony w LKM w Warzone RAAL lub jego odpowiednik w Modern Warfare, Bruen, Stoner 63 i PKM są doskonałą alternatywą dla LKM-ów, które mają paskudny cios.

Jeśli szukasz więcej wspaniałych broni, możesz sprawdzić niektóre z najlepszych w tym sezonie zestawów Warzone poniżej:

C58 | Groza | M4A1 | Mediolan | AK 47

Kredyty obrazkowe: Activision / Oprogramowanie Raven / Infinity WardSource : https://charlieintel.com/best-warzone-raal-loadout/126012/