Najlepsza klasa PKM na Warzone – akcesoria, aktywa… – Dexerto.fr


PKM jest jednym z najpotężniejszych LKM-ów w sezonie 5 Call of Duty: Warzone, ale wymaga szeregu akcesoriów, aby osiągnąć swój pełny potencjał. Oto mały przewodnik, który pomoże Ci wybrać najlepszą klasę.

W sezonie 5 Warzone pojawiły się nowe bronie, takie jak C58 i AK-47 z zimnej wojny po osłabieniu Krig 6, które całkowicie zdominowało pojedynki dalekiego zasięgu.

Jeśli jednak szukasz czegoś nowego do wypróbowania, PKM może być dla Ciebie.

Ten karabin maszynowy jest szczególnie skuteczny na długich dystansach, a dzięki dużemu zapasowi amunicji możesz z łatwością zniszczyć całą drużynę bez przeładowywania.

Odkryj bez dalszej zwłoki najlepsze akcesoria i zasoby do wykorzystania w 5 sezonie Warzone.

Najlepsza klasa PKM na Warzone

Najlepsze akcesoria do PKM na Warzone

Aktywacja

Akcesoria, które musisz wyposażyć w Warzone PKM.

  • Usta : Tłumik monolityczny
  • Kanon : Wydłużona lufa 26,9″
  • Teleskop : Luneta VLK x3,0
  • Laser : Laser taktyczny
  • Akcesorium do armaty : Uchwyt sterujący

Aby zmaksymalizować zasięg PKM, potrzebny jest tłumik monolityczny i wydłużona lufa Canon 26,9″.

Z drugiej strony luneta VLK x3.0 zapewnia doskonałą widoczność do celowania w górną część ciała i głowy wrogów.

Dodanie lasera taktycznego i uchwytu kontrolnego pozwoli ci znacznie wydłużyć czas celowania i kontrolę odrzutu tego ciężkiego karabinu maszynowego.

Jednak ta klasa PKM sprawi, że będziesz dość wolny. Upewnij się więc, że sparujesz go z pistoletem maszynowym, takim jak MAC-10 lub MP5 z zimnej wojny.

Najlepsze aktywa dla PKM na Warzone

Najlepsze aktywa dla PKM na Warzone
Aktywacja

Oto najlepsze aktywa dla PKM poniżej

  • Zasób 1: Brak wyścigu – Ten atut wydłuży czas trwania taktycznego sprintu, co pozwoli ci szybciej poruszać się po mapie. Szybkość kucania również wzrasta o 30%
  • Zasób 2: Obezwładnianie / Upiór – Aby użyć „Overarm” i „Phantom” w tej samej grze, użyj strategii obu klas. Wybierz „Overarm” dla pierwszego zakupionego zrzutu zaopatrzenia, a następnie „Phantom” dla drugiego.
  • Zasób 3: Wzmocnienie – Ten zasób poprawi szybkość przejścia między twoimi broniami.

Masz to, teraz wiesz wszystko o PKM. Masz teraz wszystkie atuty, które posiadasz, aby zmiażdżyć przeciwników tym karabinem maszynowym, który jest nieco niedoceniany przez graczy.Source : https://hitechwiki.com/the-best-pkm-class-on-warzone-accessories-assets-dexerto-fr/