Najlepsza broń w Warzone – Jaka jest najlepsza broń w Warzone?

Odkryj sekret znalezienia najlepszej broni w Warzone i zdominowania przeciwników! W tym artykule ujawniamy wszystkie wskazówki dotyczące identyfikacji meta każdego sezonu i wyboru broni, która zapewni ci niezaprzeczalną przewagę. Zwiększ swoje szanse, aby wygrać więcej gier i poprawić współczynnik K/D.

Jak znaleźć najlepszą broń w Warzone

Jeśli grasz w Call of Duty od jakiegoś czasu, prawdopodobnie zauważyłeś, że z każdym sezonem lub aktualizacją sezonu najlepsza broń w Warzone często zmienia się w zależności od łatek. Twórcy stale dostosowują charakterystykę broni, aby zrównoważyć grę, dlatego broń, która dominowała w sezonie, może zostać osłabiona przez łatkę, podczas gdy inna, rzadziej używana broń może zostać wzmocniona. Tworzy to meta, która ewoluuje na przestrzeni miesięcy w oparciu o zmiany wprowadzone przez programistów.

Jak gracze znajdują najlepszą broń w Warzone?

Eksperymenty! Zazwyczaj informacje o aktualizacjach Warzone zawierają ulepszenia niektórych broni i często jedna z tych broni przejmie prowadzenie w meta w danym sezonie. Krótko po wydaniu łatki szybko zorientujesz się, że regularnie jesteś zabijany przez tę samą broń, co będzie dla ciebie wskazówką, że jest to nowa „meta” broń.

W przeciwnym razie najlepszą opcją na znalezienie nowej meta będzie od razu przejście tutaj – lub dowolnej innej witryny z wiadomościami Warzone.

Najlepsza broń w sezonie 5 Warzone Reloaded

W piątym sezonie Call of Duty Warzone najlepszą bronią był TAQ-V. Wysokie obrażenia zapewniły mu imponujący TTK (Time To Kill). Dodatkowo kategoria karabinu szturmowego zapewniała mu większy zasięg ognia, dzięki czemu był bardzo skuteczny na krótkich i średnich dystansach. Była to więc najlepsza broń w Warzone w sezonie 5. Jednak TAQ-V został osłabiony w aktualizacji równoważenia sezonu 5.

Nasz wybór najlepszej broni w sezonie 5 Warzone Reloaded

Po analizie okazało się, że najlepszą bronią w Warzone Season 5 Reloaded jest ponownie M13B, który już wcześniej cieszył się dużą popularnością. Wszystkie mnożniki obrażeń M13B zostały ulepszone w aktualizacji Reloaded sezonu 5, dzięki czemu ten szybkostrzelny karabin szturmowy znalazł się na szczycie listy. Jego zachowanie podobne do karabinu maszynowego czyni go potężną bronią na krótkich dystansach, a jego łatwo kontrolowany odrzut sprawia, że ​​jest bardzo potężnym wyborem na średnich i długich dystansach.

Najlepszy sprzęt dla M13B w Warzone

Wykorzystując lunetę Komodo Heavy i 14-calową lufę Bruen Echelon, nasza kompletna wersja M13B jest bez wątpienia najlepszą bronią w 5. sezonie Warzone Reloaded.

Źródło: Elitegamerinsights.com