Najlepsza broń w Warzone 2 Sezon 6

Najlepsza broń do użycia w Warzone 2 Sezon 6

Sezon 6 Warzone 2 dobiegnie końca wraz z wydaniem MW3. Jednak wiele osób nadal gra w tę grę i chce zagłębić się w dogłębną analizę meta gry, dlatego w tym artykule przyjrzymy się najlepszej broni, której można użyć w 6. sezonie Warzone 2.

Najlepsza meta broni do użycia w sezonie 6 Warzone 2

Gra Warzone 2 nie wzbudzi tak dużego zainteresowania Activision teraz, gdy MW3 jest już dostępne. Jednakże jest to nadal ważna gra typu Battle Royale w cyklu życia Call of Duty, więc jej serwery nie zostaną w najbliższym czasie wyłączone. Activision niedawno wycofało wtyczkę z oryginalnej Warzone, więc minie trochę czasu, zanim ta konkretna gra zniknie. Modern Warfare 3 będzie miała własną Warzone, ale nie będzie się nazywać Warzone 3. Powiedziawszy to, przyjrzyjmy się najlepszej broni, jakiej możesz użyć w Warzone 2, dopóki Activision nie zdecyduje się przekierować ich uwagi na tę bitwę królewską.

7. TR-76 Geist

TR 76 Geist to jedna z najlepszych broni w grze i jest na tyle wszechstronna, że ​​można jej używać w walce na średnim dystansie. Ma cechy wielu kombinowanych karabinów szturmowych. Kilka poprawek temu znajdował się na szczycie łańcucha pokarmowego, ale po osłabieniach już tak nie jest. Nie oznacza to jednak, że broń jest zła, na pewno jest użyteczna, a przy odpowiednich dodatkach może nawet zdominować metę. Zamierzamy zbudować wokół tej broni konstrukcję, która podkreśli jej obrażenia i kontrolę.

Elementy złączne
Lufa: Bruen Bridle Heavy
Usta: Sakin Tread 40
Lufa pomocnicza: chwyt przedni Commando
Magazynek: magazynek na 45 naboi
Optyka: Wizjer OP-V4

6.MCPR-300

MCPR-300 powraca na szczyt jako najlepszy karabin snajperski w grze. Potrafi zabić jednym strzałem w głowę, co czyni go jedną z najlepszych broni dalekiego zasięgu w Warzone 2. Jednak jego słabym punktem jest to, że jest wolniejszy niż inne karabiny snajperskie. Może to być jego porażką, jeśli chodzi o prędkość sprintu, bo to też jest ważne. Z dużej odległości, gdy stoisz, łatwiej jest trafić w cel. Jednak maksymalizacja jego potencjału w jednym ujęciu jest priorytetem dla konfiguracji, którą zamierzamy wykonać.

Elementy złączne
Optyka: Forge Tac Delta 4/Nocny widok Schlager
Lufa: 22” OMX-456
Usta: Nilsound-90
Amunicja: materiał wybuchowy .300 Mag
Magazynek: magazynek na 5 strzałów

5. Lockwood 300

Lockwood 300 to niewątpliwie najskuteczniejsza obecnie strzelba w Warzone 2. Ta broń krótkiego zasięgu może z łatwością zniszczyć wrogów z bliskiej odległości, jeśli celnie trafisz. Jeśli to zrobisz, nagrodą będzie łatwe zabójstwo. Karabin został znacznie osłabiony w sezonie 6, ale nadal zapewnia niszczycielski ładunek z odpowiednimi dodatkami. Konfiguracja ta ma na celu zwiększenie mobilności i siły zabójczej broni.

Elementy złączne
Laser: Schlager ULO-66
Relaks: Podwójny wyzwalacz Maelstorm
Zapas: Heist Stock Mod
Lufa: Matuzek 812
Usta: GW Max-99

4. Lachmann Sub

Łódź podwodna Lachmanna nie jest już najlepszą bronią w grze, jest jednak bez wątpienia najbardziej spójną bronią w całym cyklu życia Warzone 2. Choć nie jest to najmocniejsza broń w grze, poradzi sobie w niemal każdej sytuacji. Dlatego znalazł się w pierwszej piątce. Łódź podwodna Lachmann jest szybka, zabójcza i z łatwością może strzelać na duże odległości. Dlatego wiele osób nadal woli biegać z tą bronią, ponieważ jest im znana pomimo nerwów.

Elementy złączne
Magazynek: magazynek na 40 naboi
Laser: Laser VLK LZR 7mW
Amunicja: amunicja Hollowpoint 9 mm
Kolba: Kolba mobilna FT
Kanon: Lachmann Pulsar

Źródło: www.bing.com