Najlepsza broń w sezonie 4 Warzone według Fifakill

Ciągle zmieniająca się meta Call of Duty: Warzone ewoluowała ponownie w sezonie czwartym, dodając nową broń i modyfikując starą broń. Zaledwie dzień po premierze czwartego sezonu Warzone profesjonalny streamer i konkurent Fifakill ujawnił swoje typy na nowy sezon, które pomogą wam zdominować mecze. A jeśli znacie Fifakill, powinniście posłuchać: streamer wygrał ponad 400 000 dolarów na turniejach Warzone. Oto, co Fifakill ma do powiedzenia na temat najlepszych metabroni do użycia w czwartym sezonie Warzone.

Zestawienia meta czwartego sezonu Warzone w Fifakill

Fifakill wybiera najlepszą broń do użycia obecnie w sezonie czwartym to DG-58 LSW LMG na duże odległości i FJX Horus SMG do bliskich starć. Oto szczegółowe konfiguracje wyposażenia Fifakill dla obu.

Wersja Fifakill DG-58 LSW Warzone

Na razie nadal jestem królem. Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports
– Kufa: tłumik ognia duchowego VT-7
– Lufa: WUDI Long Barrel
– Optyka: Corio Eagleseye 2,5x
– Pod lufą: Ciężki chwyt pomocniczy Bruen
– Amunicja: naboje wysokoziarniste 5,8×42
Według Fifakill król dalekiego zasięgu na razie zachowuje koronę. DG-58 LSW jest od jakiegoś czasu popularnym wyborem w Warzone i nie zmieniło się to zbytnio po rozpoczęciu czwartego sezonu. To wyposażenie jest dość standardowe dla DG-58 LSW, ponieważ wiele osób korzysta z podobnych akcesoriów. Ale to ustawienie powinno ci odpowiadać równie dobrze na Urzykstanie, jak na każdej mapie Odrodzenia.

Wersja FJX Horus Warzone firmy Fifakill

Nowa meta SMG? Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports
– Kufa: ZEHMN35 z kompensowanym tłumikiem płomienia
– Lufa: Ciężka lufa Martis
– Amunicja: Naboje wysokoziarniste kal. 9 mm
– Magazyn: 48-nabojowy magazynek
– Tylny chwyt: LULL-9m
Według Fifakill, pistolet maszynowy sezonu trzeciego, FJX Horus, jest nowym królem obrażeń w walce w zwarciu w sezonie czwartym. Należy jednak pamiętać, że aby wyposażyć się w kompensowany tłumik płomienia ZEHMN35, należy najpierw wyposażyć ciężką lufę Martis, ale reszta wyposażenia jest dość prosta. Jeśli ograniczysz użycie tego pistoletu maszynowego do bliskich spotkań wewnątrz budynków lub podczas ataków na drużyny, aby wywrzeć na nich presję, ten pistolet pomoże ci łatwo zabić w Warzone.

Źródło: www.bing.com