Najlepsza broń w Call of Duty: Warzone 2.0 Sezon 1


Od świtu Call of Duty multiplayer, oddani gracze byli w stanie znaleźć najbardziej zepsute, obezwładnione kombinacje wyposażenia i używać ich do bezlitosnego niszczenia tych, którzy nie wiedzą. Ponieważ media społecznościowe stały się bardziej rozpowszechnione, więcej graczy mogło dowiedzieć się o tych obezwładnionych klasach, co ostatecznie doprowadziło do tak zwanej „meta”, wyposażenia, które DORSZ gracze muszą używać, aby dobrze sobie radzić. I podczas Call of Duty: Warzone 2.0 wykonuje zaskakująco przyzwoitą robotę, równoważąc wiele broni, z pewnością jest kilka broni, które wyróżniają się na tle innych.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Kiedy pierwszy Call of Duty: Warzone wypuszczono w 2020 r., trochę czasu zajęło graczom znalezienie metaładowań gry. W tamtych czasach w grze rządziły pistolety maszynowe, snajperzy i AR, a teraz naprawdę nie jest tak inaczej. Podczas gdy gracze będą mogli stoczyć walkę z niemal każdym z nich Strefa wojny 2.0broni, jest kilka, które mogą znacznie ułatwić życie graczom.

POWIĄZANE: Wyjaśnienie nowego systemu płyt pancerza w Call of Duty: Warzone 2


Najlepsza broń w pierwszym sezonie Call of Duty: Warzone 2.0

Podczas gdy prąd Call of Duty: Warzone 2.0 meta może ulec zmianie w dowolnym momencie, istnieje kilka broni, które wyróżniają się w pierwszym sezonie gry. Bardzo podobny do pierwszego Strefa wojny, najlepszą wszechstronną bronią w sequelu są karabiny szturmowe. Te, które grały Call of Duty: Modern Warfare 2multiplayer będzie wiedział, jak śmiercionośne może być M4, i to samo dotyczy Strefa wojny 2.0.

Dostępny od samego początku, M4 to potęga od razu po wyjęciu z bramki, z doskonałymi uszkodzeniami i szybkostrzelnością. Chociaż jego odrzut może być trochę chwiejny, M4 ma mnóstwo załączników, które mogą to naprawić, chociaż gracze będą musieli je kupić na stacji kupna. Kolejnym doskonałym wyborem jest STB-556. Zasadniczo wersja AUG z tej gry, STB-556 ma nieco lepszy zasięg i odrzut niż M4, co czyni go idealnym wyborem do strzelania na większe odległości. Nawet bez dodatków te dwie bronie są z pewnością jednymi z najlepszych w całej grze.

Ponownie, podobnie jak jego poprzednik, niektóre z Call of Duty: Warzone 2.0najlepszą bronią są pistolety maszynowe. Zaprojektowane głównie do walki na krótkim dystansie, pistolety maszynowe są najlepszym wyborem dla tych, którzy planują pozostać w pobliżu Strefa wojny 2.0ciasne korytarze i konstrukcje wewnętrzne. Zdecydowanie najlepszy SMG w Strefa wojny 2.0 teraz jest Fennec-45. Z niezrównaną szybkostrzelnością, uszkodzeniami i obsługą, Fennec-45 jest najlepszym wyborem do walki w zwarciu przez długi czas, chociaż jego zasięg niekoniecznie jest najlepszy. Dla tych, którzy chcą potężnego pistoletu maszynowego o nieco lepszym zasięgu, Lachmann Sub jest dobrym wyborem. Wersja MP5 z tej gry, Lachmann Sub, jest tutaj tak samo wytrzymała jak zawsze, z doskonałą mobilnością, obsługą, zasięgiem i siłą ognia, chociaż jego szybkostrzelność nie jest tak wysoka jak Fennec.

Podczas gdy LKM-y, karabiny bojowe i karabiny wyborowe mają w sobie co najmniej jedną dobrą broń, to kategoria karabinów snajperskich zapewni graczom największy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki. Z Strefa wojny 2.0nowa mapa Al Mazrah jest gigantyczna, więc zawsze dobrze jest, aby gracze mieli solidną opcję dalekiego zasięgu, a Strefa wojny 2.0Kategoria snajpera zapewnia najlepsze. Podczas gdy oni wszyscy wykonają swoją pracę, to jest Strefa wojny 2.0MCPR-300, który zrobi to najskuteczniej. Strzał w głowę z MCPR-300 natychmiast zabije wroga, niezależnie od pancerza, jaki ma na sobie. Co więcej, obrażenia ciała MCPR są również całkiem niezłe, a jego duża pojemność magazynka daje mniej celnym graczom nieco więcej swobody.

Call of Duty: Warzone 2.0 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Jak Warzone 2 może ulepszyć swój GułagŹródło : https://gamerant.com/call-of-duty-warzone-2-season-1-best-weapons-m4/