Najlepsza broń TTK w Warzone według WhosImmortal

Najpotężniejsza broń w Call of Duty: Warzone 2.0

Call of Duty: Warzone 2.0 to obecnie jedna z najpopularniejszych darmowych gier wideo typu Battle Royale w branży gier. Jako kontynuacja popularnej gry Call of Duty: Warzone z 2020 roku, gra wprowadziła nową broń, nowe mapy, a także odświeżone wrażenia z gry dla fanów gatunku.

RAM-7: Czy jest lepszy od 556 Holger?

Zdaniem ekspertów, RAM-7 w Call of Duty: Warzone ma najszybszy TTK (czas do zabicia) ze wszystkich karabinów szturmowych w grze. Aby ulepszyć karabin, można dodać akcesoria takie jak kompensator STER45 Skyfury, ciężka lufa XRK Coremark 40 lub Corio Eagleseye 2.5x.

W miarę praktyki broń ta staje się potężnym narzędziem zdolnym skutecznie eliminować wrogów.

PL 5.56

FR 5.56, znany również jako FAMAS, to karabin szturmowy wybierany przez wielu graczy. Ten karabin skupia się na zwiększeniu zasięgu obrażeń, prędkości pocisku, kontroli odrzutu i celności strzelania w ruchu. Tak więc, dzięki zastosowaniu akcesoriów takich jak tłumik ognia VT-7 Spiritfire, 600 mm FR Longbore czy Corio Eagleseye 2.5x, broń ta pozostaje bardzo skuteczna pomimo aktualizacji z 14 grudnia.

SVA 545

SVA 545 charakteryzuje się dużą szybkostrzelnością w połączeniu z niskim odrzutem. Dzięki odpowiednim dodatkom broń ta z łatwością staje się jednym z najlepszych karabinów szturmowych w grze, korzystając z takich części, jak tłumik ognia VT-7, lufa precyzyjna STV i MK. 3 Reflector, ta wersja skupia się na zwiększeniu zasięgu, celności i kontroli odrzutu, dzięki czemu broń jest znacznie lepsza.

M13B

M13B pozostaje popularnym wyborem wśród graczy Warzone. Wykorzystując dodatki takie jak kompensator Skyfury STER45, ciężka lufa XRK Coremark 40 i Corio Eagleseye 2,5x, broń ta zapewnia dużą mobilność i efektywny zasięg, co utrudnia wrogom.

Holger 556: Czy to najlepszy karabin w Warzone?

Holger 5.56 to prawdopodobnie najpopularniejszy karabin szturmowy w grze. Magazynek firmy WhosImmortal poprawia kontrolę odrzutu, zasięg i celność broni. Chociaż taka konfiguracja ogranicza mobilność i obsługę, pozwala na użycie Holgera 556 na dużych dystansach, dzięki czemu broń jest łatwiejsza w użyciu.

Źródło: www.bing.com