Najlepsza broń MW3 do ulepszenia przed premierą Warzone Urzikstan

Zanim nadejdzie Call of Duty: Warzone 3.0, odblokuj niezbędną broń w Modern Warfare 3

Przed grudniową premierą Warzone 3.0 gracze muszą ulepszyć niektóre bronie MW3, aby zdominować Battle Royale w dniu premiery. Call of Duty: Modern Warfare 3 wystartowało ze 114 rodzajami broni, w tym bronią z Call of Duty: Modern Warfare 2 i nowymi opcjami w MW3. Meta szybko uruchamia się w trybie wieloosobowym, a na zremasterowanych mapach gry króluje pięć uwolnionych broni. Im więcej fani grają w gry, tym szybciej mogą ulepszyć niektóre bronie. Wraz z pojawieniem się Warzone 3.0 w pierwszym sezonie MW3, kluczowe znaczenie ma nie tylko udoskonalenie najlepszej broni do gry wieloosobowej, ale także dla Warzone. Oto najlepsze bronie MW3, które można maksymalnie wykorzystać przed następną aktualizacją Warzone.

Trzy najlepsze bronie w MW3 do odblokowania i ulepszenia przed premierą Warzone 3.0 w przyszłym miesiącu

1. Karabin bojowy niskiego B

W tej chwili wygląda na to, że karabin bojowy Bas-B jest gotowy do przejęcia Warzone 3.0. Low-B, dzięki szybkiemu TTK i celności, ma potencjał, aby stać się kolejnym karabinem bojowym OP w Warzone po tym, jak Cronen Squall zdominował większość Warzone 2.0. Twórczyni zawartości Warzone, Sally Is a Dog, wyjaśniła: „Ma 45-nabojowy magazynek, co czyni go idealną bronią dla Warzone. » Broń będzie nie do pokonania w starciach na średnim i długim dystansie na Urzykstanie. Aby odblokować Low-B, gracze muszą osiągnąć poziom 17. Następnie mogą rozpocząć wzmacnianie broni.

2. Karabin szturmowy MTZ-556

MTZ-556 to kolejna broń, która może wyróżnić się w Battle Royale. Ten karabin szturmowy jest jednym z najlepszych w grze, ustępując jedynie Holgerowi 556 i MCW. Pomimo nieco szybszego TTK i lepszego zasięgu innych AR, MTZ-556 jest idealnym karabinem wsparcia snajperskiego w Warzone 3.0. Sally Is a Dog opisuje MTZ-556 jako połączenie ISO Hemlock i M13B. Obydwa karabiny szturmowe zajmowały czołowe miejsca w różnych momentach Warzone 2.0, co czyni MTZ-556 prawdopodobnym kandydatem na jedną z najlepszych broni Warzone w MW3. Dodatkowo MTZ-556 jest wyposażony w magazynek na 50 nabojów, który zapewnia graczom wystarczającą ilość amunicji, aby wyeliminować wielu wrogów przed przeładowaniem. Aby odblokować magazynek na 50 nabojów, gracze muszą wypoziomować karabin szturmowy na poziom 16 lub ukończyć 2 codzienne wyzwania.

3. PM Rival-9

Pistolet maszynowy Rival-9 będzie najlepszą bronią bliskiego zasięgu w Warzone 3.0. Pistolet maszynowy zdetronizował już Strikera w meta SMG i prawdopodobnie nie będzie innej broni z lepszym TTK, dopóki nie zostanie wydana Warzone 3.0. Napastnik pozostanie solidną opcją w Urzikstanie, ale ostatnie osłabienia w chwili premiery, w tym zmniejszenie maksymalnego zasięgu obrażeń, średnich obrażeń, czasu celowania i nie tylko, uczyniły go drugą najlepszą bronią krótkiego zasięgu w Urzykstanie.MW3. Aby odblokować Rival-9, musisz osiągnąć poziom 25, a następnie ukończyć trzy codzienne wyzwania, aby zdobyć Rival-9.

Źródło: www.dbltap.com