Najgorsza skórka Warzone jest już plagą przed premierą Urzikstanu

Skórka Groota dzieli społeczność

Widoczność może być jednym z najtrudniejszych elementów rozgrywki w Warzone, a dzięki tym wszystkim nowym skórkom Call of Duty znalezienie celu jest trudniejsze niż kiedykolwiek. Skórka Groot wywołała gorącą debatę w społeczności graczy, zwłaszcza wraz z pojawieniem się nowej mapy Warzone, Urzikstan. Teraz skórka ponownie znalazła się w centrum uwagi po premierze MW3.

Skóra Groota, trudna do wykrycia

Kiedy pakiet skórek Gaia Warzone pojawił się w jednej z najlepszych gier typu Battle Royale na PS5 i Xbox, szybko zaczęły pojawiać się problemy. Znany jako Groot ze względu na swoje podobieństwo do członka Strażników Galaktyki, nagroda za przepustkę bojową sezonu 6 jest trudna do zauważenia na polu bitwy, co jeszcze bardziej irytuje konfrontację z nim. Członkowie społeczności Call of Duty wyrazili krytykę, mimo że Activision dodało w październikowej łatce nowe „efekty wizualne do podstawowej skórki, które odzwierciedlają ten sam poziom widoczności co skórka BlackCell”.

Gracz „MobilePenguins” mówi: „Grałem w gry, w których w najciemniejszych zakątkach kryły się same skórki Groota, a to jest sprzeczne z duchem COD”. To prawie anty-gaming. „Inni, przyjmując bardziej cyniczne podejście, uważają, że jest to zamierzone, jak wskazuje „Masked555”, „oni [Activision] wiedzą dokładnie, co robią. Już kilka razy popełnili „błąd” dodając bardzo trudno widoczne skórki. »

Widoczność skóry Groota – stały problem

Wraz z premierą Urzikstanu w Warzone, gracze będą mogli obejrzeć nową mapę w MW3 Zombies, a także używać swoich ulubionych skórek z Modern Warfare 2 w trybie wieloosobowym MW3. Jednakże, chociaż skórka Groota nie jest przyjemna w dotyku, w Warzone zdecydowanie widzieliśmy gorsze. Czy zapomnieliśmy, jak wściekła była początkowa skórka Roze z ery Verdansk?

Jeśli Warzone kiedykolwiek oferował coś bliskiego czystej niewidzialności, to skórka Roze jest niewątpliwie tego przykładem. Nosząc całkowicie zasłonięty sprzęt taktyczny, skórka Roze z łatwością wtapiała się w ciemność, ciemne zakątki i słabo oświetlone obszary mapy, a gracze często czyhali na niczego niepodejrzewające drużyny. Chcesz zdobyć swój sprzęt, nie dając się zabić? Powodzenia, bo prawdopodobnie obserwuje Cię skórka Roze. Podobnie jak skórka Groota, Activision poprawiło później widoczność operatora Roze, ale w praktyce nie zrobiło to zbyt dużej różnicy.

Jak przeciwdziałać skórce Groota

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby spróbować przeciwstawić się skórze Groota. Patrząc na obecną meta Warzone, możesz wyprzedzić swoich wrogów dzięki najlepszemu sprzętowi Warzone i najlepszej broni Warzone w grze.Możesz nie być prawie niewidoczny, ale to dobry początek, aby osiągnąć zwycięstwo w Warzone.

Źródło: www.theloadout.com