Najbardziej znienawidzona seria zabójstw Warzone 2 zostanie wyłączona w sezonie 2 Reloaded


Opublikowany: 2023-03-11T22:33:09

Zaktualizowano: 2023-03-11T22:33:19

Najbardziej znienawidzona seria zabójstw Warzone 2 zostaje tymczasowo usunięta z gry wraz z nadejściem sezonu 2 Reloaded.

Od czasu premiery Warzone 2 doczekało się wielu zmian, o które prosili fani. Sezon 2 przyniósł pierwszą falę aktualizacji i chociaż twórcy zawartości, tacy jak JoeWo, chwalili go za ożywienie sceny, wciąż istnieje kilka nierozstrzygniętych problemów, o których głośno mówiła społeczność.

Jednym z nich jest strzelba KV Broadside, a drugim szczególnie zepsuta seria zabójstw, a Raven Software potwierdziło duże zmiany w obu obraźliwych elementach.

Wyłączono serię zabójstw Warzone 2 w sezonie 2 Reloaded

Drony bombowe wzbudzają gniew większości społeczności Warzone 2 od czasu premiery gry. Zdalna seria pozwala graczom pilotować ładunek wybuchowy zadający duże obrażenia bezpośrednio w serce przeciwnej drużyny i jest prawie gwarantowana za każdym razem, gdy się pojawi.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Raven wysłuchała jednak próśb społeczności i podejmuje działania, aby poprawić sytuację.

„Wraz z aktualizacją Przeładowanie sezonu 02 dron bombowy zostanie wyłączony w #Warzone2 Battle Royale, podczas gdy będziemy badać dodatkowe opcje balansu dla tej serii zabójstw” ujawnili twórcy.

Gracze twierdzą, że tego rodzaju nieunikniona kara jest niesprawiedliwa, ponieważ sprawia, że ​​​​walka o dobrą pozycję jest kwestią sporną, ponieważ każda drużyna, która chce przejąć budynek, może to zrobić, zbierając natychmiastowe zabójstwo dronem i przy braku opcji ruchu w grze , nie ma ucieczki przed karą.

W połączeniu z osłabieniem „zepsutego” KV Broadside zmiany te stanowią kolejny krok w kierunku ugaszenia płomieni, które groziły przytłoczeniem społeczności Warzone 2, ale z pewnością nastąpią bardziej gruntowne zmiany, gdy pokazy S2R wylądują 15 marca.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Źródło : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-2s-most-hated-killstreak-will-be-disabled-in-season-2-reloaded-2083673/