Najbardziej frustrująca broń w Warzone ma najwyższy wskaźnik wygranych w sezonie 5 Reloaded


Stale zmieniająca się meta w Warzone spowodowała, że ​​jedna z najbardziej frustrujących broni w grze została katapultowana na szczyt pod względem najlepszego procentu wygranych.


Po ponad 2,5 roku w centrum uwagi Warzone zbliża się do końca. Koniec jest bliski nadchodzącej premiery Modern Warfare 2 i Warzone 2, które mają zastąpić OG Warzone jako de facto Battle Royale CoD.

W tym czasie nastąpiło mnóstwo różnych zmian meta, ale nowa najwyraźniej odnosi wielki sukces na późniejszych etapach gry, pomimo tego, jak bardzo irytuje graczy.

Combat Shield przejmuje Warzone

Wielu graczy zna ból związany z próbą pokonania wrogiego gracza, który wyrwał mu tarczę bojową i bez wysiłku odrzuca zaporę pocisków.

Wygląda na to, że ta strategia jest stosowana tylko przez garstkę graczy Warzone, ale ci, którzy jej używają, odnoszą ogromne korzyści.

Statystyki na WZRanked wskazują, że nie tylko Combat Shield ma najlepszy procent wygranych na 6,66%ale zdystansował się od stada, a przeciwstrzela Gorenko znalazła się na drugim miejscu na 5,45%.

Krótko mówiąc, Tarcza Bojowa jest statystycznie najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o zdobywanie wygranych w Caldera w tej chwili, a to oczywiście zirytuje niektórych graczy, którzy denerwują się, gdy stają przeciwko graczowi chowającemu się za swoją Tarczą Bojową.

W przypadku gry, w której chodzi tylko o walkę i strzelaninę, pomysł ukrywania się za tarczą bojową wydaje się bardzo sprzeczny z intuicją dla wielu graczy CoD Warzone. Ale dowody sugerują, że jest to również bardzo skuteczna strategia, jeśli zdecydujesz się ją zastosować – tak jak miało to miejsce w przeszłości.

To, czy Warzone 2 zawiera jakiś rodzaj tarczy, dopiero się okaże, ale wiemy, że będzie zawierał zupełnie nowy tryb DMZ, a także wiele zmian, takich jak spadki wyposażenia, w wyniku wczesnych opinii.

Źródło obrazu: ActivisionŹródło : https://charlieintel.com/warzones-most-frustrating-weapon-has-season-5-reloadeds-highest-win-rate/202371/