Nagrody Esports Awards przybywają do Riyadu na niezapomnianą ceremonię

Esports World Cup dodaje zawody „Call of Duty: Modern Warfare III” i „Call of Duty: Warzone”

Fundacja Esports World Cup Foundation i Esports Awards ogłosiły trzyletnie partnerstwo, które umożliwi światu najbardziej prestiżowej ceremonii wręczenia nagród i platformę w ramach Esports World Cup, największego festiwalu gier wideo na świecie, zaplanowanego na lato w Riyadzie .

Ceremonia wręczenia nagród Esports Awards 2024 odbędzie się 24 sierpnia w Riyadzie, a wieczorna gala ma na celu uhonorowanie najlepszych w e-sporcie z całego świata, a także uhonorowanie klubów, sportowców, twórców treści, gier i nie tylko.

Od momentu powstania w 2015 r. nagrody Esports Awards zyskały reputację dzięki uznawaniu doskonałości w e-sporcie na całym świecie i wspieraniu inicjatyw mających na celu rozwój branży. W ciągu ostatniej dekady rozrosła się z londyńskiej imprezy z kolacją do wiodącej globalnej organizacji przyznającej nagrody i de facto platformy rozpoznawania e-sportu.

Dzięki partnerstwu nagrody Esports Awards będą platformą dla wydarzeń takich jak Lifetime Achievement Mixer, wydarzenie Red Carpet, Esports Village i sama ceremonia wręczenia nagród.

Wyjątkowy związek dla e-sportu

Fani będą mogli głosować na finalistów nagrody, gdy zostaną oni ogłoszeni 27 czerwca. Oprócz ceremonii Festiwal Esportowy będzie okazją do obejrzenia zawodów w 20 różnych grach, z pulą nagród wynoszącą ponad 60 milionów dolarów – największą pulą nagród w historii e-sportu.

Partnerstwo pomiędzy Esports World Cup i Esports Awards wyznacza nową erę dla społeczności graczy, po raz pierwszy organizując wydarzenia na dużą skalę w Riyadzie. Uroczystości obejmą wydarzenia festiwalowe, takie jak turnieje społecznościowe, uroczystości popkulturowe, doświadczenia międzynarodowe i wiele innych.

To wydarzenie na osiem tygodni przekształci Riyad w centrum kultury e-sportu i gier.

Mamy nadzieję, że informacje dotyczące dodania „Call of Duty: Modern Warfare III” i „Call of Duty: Warzone” do zawodów Pucharu Świata w e-sporcie okazały się pomocne. Bądź na bieżąco, subskrybując nasze powiadomienia, aby nie przegapić żadnych nowości.

Źródło: www.bing.com