Nadchodzi zwiastun premierowy drugiego sezonu Call of Duty Modern Warfare II/Warzone 2.0


Oficjalny zwiastun premierowy sezonu 2 Call of Duty Modern Warfare II i Warzone 2.0 został wydany w poniedziałek. Zwiastun przedstawia część nowej zawartości, która zmierza w naszą stronę, a także nowy plan działania na sezon 2 dla Modern Warfare II i Warzone 2.0 jest już dostępny, jak widać poniżej.

Rozbijmy to.

Nowe mapy

  • Warzone 2.0 dostaje nowe Wyspa Ashika mapa dla wielu graczy, która ma motyw japoński.
  • MWII otrzyma włączenie Kopuła I Muzeum Valderasa mapy dla wielu graczy. Również Międzynarodowy Al Malik I Obserwatorium Zaya.

Nowe tryby

Sezon 2 będzie świadkiem nadejścia Odrodzenie tryb dla Warzone 2.0. Będzie też trochę nowej zawartości dla strefa zdemilitaryzowana.

Rozpoczęcie z sezonem 2 będzie Zainfekowany Tryb. Wyświetlane również na mapie drogowej dla MWII: Mielić, Gra z bronią, Strefa zrzutu I Jeden w komorze.

Nowa broń

Wśród nowych rodzajów broni wprowadzanych w trakcie sezonu 2:

  • Karabin szturmowy ISO Hemlock
  • Strzelba KV Broadside
  • Podwójna broń do walki wręcz Kodachis
  • Karabin wyborowy Tempus Torrent
  • Kusza

Ścieżka Roninów

To sezonowe wydarzenie obejmuje siedem wyzwań związanych z siedmioma cnotami Bushido: uczciwość, szacunek, odwaga, honor, współczucie, szczerość i lojalność. Każde wyzwanie ma swoją własną nagrodę, a ukończenie całego wydarzenia nagrodzi graczy kuszą.

Zakończyć

To wszystko to tylko przedsmak tego, co nas czeka w sezonie 2. Activision może mieć nawet kilka niespodzianek. Sezon 2 w Modern Warfare II i Warzone 2.0 wystartuje w środę, 15 lutego.

Przez Pure Xbox.Źródło : https://www.onmsft.com/videos/call-of-duty-modern-warfare-ii-warzone-2-0-season-2-launch-trailer-arrives/