MW3: Odkryj nowy Warzone wyjaśniony

Nowa zawartość dla wielu graczy w Modern Warfare 3

Modern Warfare 3 zapewnia fanom Call of Duty mnóstwo nowej zawartości dla wielu graczy, w tym mapy i misje zombie. Być może jednak zastanawiacie się, czy Modern Warfare 3 zaoferuje także nowy tryb Warzone.

Różnica między trybem wieloosobowym Call of Duty i Warzone może być nieco niewyraźna, jeśli nie jesteś zaznajomiony z tą serią. Są to jednak dwa różne doświadczenia i to, że Modern Warfare 3 oferuje tryb wieloosobowy, nie musi koniecznie oznaczać, że wprowadzi nową zawartość do Warzone. Warzone jest właściwie odrębnym trybem gry, nie tylko powiązanym z jakąkolwiek konkretną instalacją serii Call of Duty. Przyjrzyjmy się, co to oznacza teraz, gdy w grę wchodzi Modern Warfare 3.

Czy potrzebujesz Modern Warfare 3, aby zagrać w Warzone?

Nie, nie musisz posiadać Modern Warfare 3, aby grać w Warzone. Jeśli lubisz grać w Warzone, możesz się zastanawiać, czy będziesz musiał kupić najnowszą grę Call of Duty już teraz, gdy jest już dostępna, ale na szczęście nie musisz jeszcze wyciągać portfela.

Ponieważ Warzone jest odrębnym trybem gry w serii Call of Duty, nie musisz posiadać Modern Warfare 3, aby w nią zagrać. W rzeczywistości Warzone jest darmowy i można uzyskać do niego dostęp niezależnie od liczby tytułów CoD w Twojej bibliotece gier, ale dodatkowe korzyści zyskujesz, grając w kampanie gier i inne tryby.

Modern Warfare 3: Co nowego w Warzone?

Obecnie do Warzone nie dodano żadnych nowych, większych funkcji z Modern Warfare 3. Jednakże niektóre nagrody, które gracze zdobywają za ukończenie kampanii Modern Warfare 3, mogą zostać wykorzystane podczas gry w Warzone, więc gra w najnowszą część gry od razu po jej wydaniu przynosi korzyści.

Dodatkowe zasoby Modern Warfare 3 pojawią się w Warzone w grudniu 2023 r., kiedy Activision planuje oficjalną premierę 1. sezonu Modern Warfare 3. Nie mamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale początek grudnia wydaje się prawdopodobny, jeśli opieramy się na poprzednich wydania. Największą zmianą, jaką obecnie widzimy, jest dodanie nowej mapy, Urzikstan, ale prawdopodobnie w tym czasie do Warzone pojawią się również inne elementy gry.

Jeśli chcesz dołączyć do akcji z innymi graczami w Modern Warfare 3, korzystając z map, mechanik i przedmiotów gry, najlepszą opcją jest gra w trybie wieloosobowym lub Zombie. Te tryby dla wielu graczy nie są całkiem podobne do Warzone, ale dadzą ci szansę cieszenia się najnowszą grą podczas gry online, a nie w trybie kampanii. Jeśli grasz w Call of Duty wyłącznie dla Warzone, będziesz musiał poczekać trochę dłużej, aby zobaczyć duży wpływ najnowszego wydania serii, ale aktualizacje są w przygotowaniu.

Źródło: www.gamepur.com