MTZ 762 z 4. sezonu Warzone: tajna broń numer 1 do natychmiastowego odkrycia

Potężna broń w sezonie 4 Warzone Reloaded

Jeden z najpopularniejszych karabinów szturmowych w Modern Warfare 3 zostaje „zepsuty” w sezonie 4 Warzone Reloaded po wzmocnieniu, ale nie jest to jeszcze całkiem meta.

Zmiany wprowadzone przez aktualizację

Kiedy ogłoszono aktualizację Reloaded sezonu 4, wielu graczy Warzone nie mogło się doczekać obiecanego przez twórców osłabienia KAR98K. Karabin w końcu otrzymał właściwości wspomagania celowania, aby zsynchronizować go ze snajperami, a także otrzymał redukcję obrażeń.

Jednak aktualizacja wprowadziła również większe zmiany w meta Warzone jako całości. Wcześniej pomijana broń, taka jak TAQ Evolvere i Rapp H, ma teraz jedne z najlepszych czasów zabijania w trybie Battle Royale.

Według eksperta MTZ 762 to „zepsuta” broń

Te dwa lekkie karabiny maszynowe tak naprawdę nie otrzymały wzmocnienia w aktualizacji, ale MTZ 762 tak i według eksperta z Warzone, Metaphor, jest „zepsuty” przez „szalony” TTK.

„To trochę trudne, ale jeśli je opanujesz, możesz zwariować” – powiedział YouTuber w swoim filmie z 1 lipca.

„To jest absolutnie szalone. Obrażenia, jakie zadaje, są szalone, za pomocą tej rzeczy możesz eliminować ludzi na całej mapie. Na bliskim dystansie jest całkiem nieźle, na średnim wręcz idealnie. Szczerze mówiąc, to po prostu szalona broń. »

Zalecana konfiguracja dla MTZ 762

Kufa: Kompensator ZEHMN35

Lufa: MTZ-Precision Blackthorn Barrel

Pod lufą: Chwyt pionowy Bruen Pivot

Optyka: JAK Optyka bezszkła

Magazynek: 7,62×51 30-nabojowy magazynek

W ostatniej aktualizacji karabin bojowy rzeczywiście otrzymał znaczne ulepszenia, a jego maksymalny zasięg obrażeń wzrósł do 25,4 metra w porównaniu z 19.05, a jego niemal średni zasięg obrażeń wzrósł do 48,26 metra w porównaniu z 40,64.

Jednak pomimo wzmocnienia, MTZ 762 nie jest jeszcze całkowicie meta. Według statystyk WZRanked jest to obecnie 15. najpopularniejsza broń w grze.

Wyraźnie należy to zmienić, ponieważ jest to jedna z absolutnie najwyższej klasy broni w Warzone – gracze po prostu jeszcze o tym nie wiedzą.

Źródło: www.dexerto.com