Modern Warfare 3: Szczegóły Sezonu 1 z informacjami o trybach, mapach i mapie Warzone Urzikstan

Nowe mapy dla wielu graczy

Pierwszy sezon Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023) wprowadzi trzy nowe mapy do trybu wieloosobowego 6 na 6. Akcja „Meat” rozgrywa się w przytulnym sklepie mięsnym w East Bay, „Greece” to idylliczne nadmorskie miasteczko, a „Rio” pozwoli ci strzelać do znajomych w modnym brazylijskim centrum handlowym.

Powrót trybu gry Strzelanina

Jeśli szukasz akcji 2 na 2, tryb Strzelanina powróci wraz z pierwszym sezonem Modern Warfare 3. Na razie będziesz musiał zadowolić się tylko jedną mapą zaprojektowaną dla tego trybu gry, czyli instalacyjnym szkoleniem wojskowym.

Nowy rozdział w trybie Zombie

Następny rozdział Modern Warfare Zombies również rozpocznie się od Enter the Rift, który wyśle ​​naszych nieumarłych łowców do tajemniczego portalu zwanego Dark Aether Rift, wraz z nową bronią, która zamienia wrogów w sojuszników za pomocą zachęty w kształcie pocisków jak czytamy w poście, jako nowy sprzęt, który „przetestuje umiejętności gracza w celu ich odblokowania”.

Zawartość dla trybu gry Battle Royale Warzone

W sezonie pojawi się także zawartość do trybu rozgrywki Battle Royale Warzone w postaci nowej mapy o nazwie Urzikstan. Warzone otrzyma także aktualizacje, które dostosują jego meta do najnowszych gier Call of Duty (wspomniano o anulowaniu slajdów i Tac-Stance).

Źródło: www.bing.com