Modern Warfare 3 i Warzone: już dziś poznaj szczegóły najnowszej aktualizacji

Gracze, dzisiaj dostępna jest nowa aktualizacja dla Modern Warfare 3 i Warzone. To druga aktualizacja dla MW3 w ciągu tylu dni, skupiająca się na jednej z najnowszych części z rynku wtórnego, która przekształca karabin snajperski Lockwood Mk2 w bliźniaczą strzelbę przypominającą karabiny Model 1887 Akimbo 2 firmy Modern Warfare z 2009 roku. Jednak najwyraźniej osiągnęły one ponadprzeciętne wyniki, jak każdy który grał w publicznych grach MW3 w ostatnich tygodniach i został niesprawiedliwie wyeliminowany z daleka w różnych trybach gry i listach odtwarzania, może to potwierdzić. Właśnie dlatego Sledgehammer Games i Raven Software zmniejszyły dziś swoją wydajność, zarówno w trybie wieloosobowym MW3, jak i w Warzone.

Zmiany w JAK Wardens w MW3 i Warzone

Sam zestaw konwersyjny JAK Wardens został dotknięty wzrostem rozrzutu ognia biodrowego zarówno w zakresie wartości minimalnej, jak i maksymalnej, ale dwa specyficzne elementy amunicji również zostały osłabione w odpowiedzi na powszechność karabinów biodrowych z podwójną pompą.

Pociski ślimakowe kalibru .410 i pociski kalibru .410 przeszły znaczące zmiany. Pociski Ślimakowe mają teraz zwiększony rozrzut ognia z biodra, a także kilka dostosowań zasięgu obrażeń i mnożników obrażeń. „Naszym celem w przypadku pocisków ślimakowych kalibru .410 jest zwiększenie spójności zadawanych obrażeń w walce na bliski dystans, przy jednoczesnym ograniczeniu prawdopodobieństwa zabójstw na dużych dystansach poprzez zmniejszenie zasięgu obrażeń i zwiększenie rozrzutu strzału z biodra” – oznajmiło Activision w notatkach o aktualizacji.

Dodatkowo wprowadzono poprawkę polegającą na tym, że broń i wzmocnienia z listy odtwarzania Arcade nie pojawiają się już przypadkowo w innych trybach gry, a prestiżowe skórki do broni można teraz zdobyć także na broń MW2. Trzeci sezon MW3 potrwa jeszcze kilka tygodni, a sezon czwarty prawdopodobnie rozpocznie się w środę, 29 maja.

Źródło: www.bing.com