Modern Warfare 2 x Warzone 2 Sezon 2 Reaktywacja Ujawniono datę premiery i zawartość


Nowy post na blogu firmy Activision ogłosił, że przeładowana aktualizacja sezonu 2 dla Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2 zostanie wydana Środa, 15 marca o 9:00 czasu pacyficznego.


Wydawca opublikował również pełne zestawienie całej nowej zawartości, która ma nadejść wraz z aktualizacją w połowie sezonu. Po wydaniu nowej łatki gracze będą mieli dostęp do nowego odcinka rajdu, mapy dla wielu graczy, broni, pakietów, a nawet nowego crossovera z Wojowniczymi Żółwiami Ninja.

CZYTAJ WIĘCEJ: Call Of Duty Warzone 2: Kompletny przewodnik

WIDEO DUALSHOCKERA DNIA

Dla fanów Modern Warfare 2 nowa mapa dla wielu graczy dołączy do rotacji gry wraz z przeładowaniem sezonu 2 – Himmelmatt Expo. Nowa mapa 6 na 6 znajduje się na europejskim zboczu góry i zostanie dodana do puli szybkiej rotacji, a także znajdzie się na polecanej liście odtwarzania na przeładowany sezon 2.

Nastąpi również powrót niektórych ulubionych przez fanów trybów imprez, w tym strefy zrzutu, wszystko albo nic i jednego w komorze, a wszystkie mają nadejść wraz z ponownym załadowaniem sezonu 2 w przyszłym tygodniu. Ponadto, aby uczcić trzylecie Warzone, wszyscy gracze otrzymają darmowe przedmioty w sklepie w grze, które są tematycznie związane z mapami, porami roku i wspomnieniami stworzonymi od czasu premiery oryginalnej Strefy wojny 10 marca 2020 r.

Wraz z aktualizacją pojawia się również nowy karabin wyborowy, Tempus Torrent. Dostępny zarówno w Warzone 2, jak i Modern Warfare 2, ten karabin „oferuje imponujące obrażenia i szybki mechanizm strzelania, co czyni go doskonałym wyborem broni podstawowej podczas rozmieszczania na nowej mapie Himmelmatt Expo Multiplayer lub na wyspie Ashika”, zgodnie z Activision.

Tempus Torrent będzie miał podstawową pojemność 20 nabojów w magazynku, jednocześnie oferując dużą szybkostrzelność i przewidywalny wzór odrzutu. Activision apeluje do graczy, aby mieli pewną rękę podczas wyposażania nowego karabinu wyborowego, ponieważ wzór odrzutu ma „zauważalne kopnięcie w górę iw lewo”.

modern warfare 2 tempus torrent

Wreszcie jest debiut niesławnego złoczyńcy z Teenage Mutant Ninja Turtle, Shreddera. Zestaw można kupić w sklepie w grze i zawiera trzy schematy broni, wszystkie oparte na broni z sezonu 2.

Jeśli chcesz sprawdzić pełne zestawienie przeładowanego sezonu 2, a także nowy strój Shreddera, odwiedź oficjalną stronę internetową Call of Duty.

DALEJ: Epic Games Store przejmuje Steam, otwierając swój sklep dla wszystkich programistówŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640b624bc09e4466aaf02d00a687e7f1&url=https%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Fcall-of-duty-season-2-reloaded-release-date%2F&c=8895080281564598792&mkt=fr-fr