Modern Warfare 2 sezon pierwszy, czas premiery Warzone 2 ujawniony


Godziny uruchomienia dla Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz Strefa wojny 2 zostały ujawnione. Call of Duty wkrótce wkroczy w zupełnie nową erę dzięki nowemu rokowi franczyzy, który przyniesie wszelkiego rodzaju gruntowne zmiany. Tak jak Call of Duty Modern Warfare w 2019 roku, Nowoczesna wojna 2 ma na celu realną ewolucję formuły serii przy jednoczesnym zachowaniu sprawdzonych i prawdziwych tradycji. Do końca 2022 roku gra będzie miała mnóstwo nowych trybów, takich jak rajdy, które obiecują kontynuację historii gry w treściach online oraz strefę DMZ, która jest Ucieczka z Tarkowa-esque tryb. Call of Duty: Warzone 2 porzuca również strukturę swojego poprzednika dzięki nowemu i dopracowanemu silnikowi z nową mapą i doświadczeniami.

Totem Nieskończoności potwierdził że gracze mogą teraz wstępnie załadować zawartość pierwszego sezonu na wszystkie platformy (to całkiem solidna aktualizacja, polecam). Jeśli chodzi o to, kiedy możesz grać, Call of Duty: Modern Warfare 2 sezon pierwszy zaczyna się o 6:00 PT / 9:00 ET i Call of Duty: Warzone 2 rozpocznie się o 10:00 PT / 13:00 ET. Oczywiście zawsze istnieje szansa, że ​​serwery dla tego ostatniego zostaną uruchomione nieco wcześniej, tak jak miało to miejsce wcześniej. Jest również całkiem możliwe, że ten ostatni jest zalany problemami z serwerem. Call of Duty: Modern Warfare 2 miał problemy z serwerem pierwszego dnia i podano Strefa wojny 2 jest darmowy, może powodować pewne problemy. Jednak ten ostatni jest również wypuszczany w środku dnia w Stanach Zjednoczonych, więc może to pomóc w upewnieniu się, że nie jest całkowicie przeciążony.

Dopiero okaże się, jak dobrze pójdzie jutro, ale przynajmniej wiesz, kiedy możesz wskoczyć do obu gier i uzyskać całą tę nową, słodką zawartość. Ta nowa powódź treści przyniesie również nowy system karnetu bojowego. Ten system pozwoli graczom wybrać, w jaki sposób robią postępy i co odblokowują, w przeciwieństwie do liniowego systemu zdobywania kolejnych poziomów.

Czy jesteś podekscytowany Call of Duty: Warzone 2 i pierwszy sezon Nowoczesna wojna 2? Daj znać w komentarzu lub wpadnij do mnie Twitter @Cade_Onder.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637498ae9a694230bee80ba52f082f65&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fcall-of-duty-modern-warfare-2-season-one-warzone-2-release-time%2F&c=13021718803115197093&mkt=fr-fr