Modern Warfare 2: M13C, AR, który stał się potężnym pistoletem maszynowym w Warzone

M13C z Modern Warfare 2: bardzo wydajna transformacja pistoletu maszynowego w Warzone

W ciągu ostatnich kilku lat graczom Warzone udało się w znaczący sposób zaadaptować niektóre ze swoich ulubionych broni, całkowicie zmieniając ich zastosowanie w trybie Battle Royale. Widzieliśmy, jak snajperzy zamieniają się w strzelby, pistolety w snajperów i tak dalej.

Jedną z najpopularniejszych ewolucji było przekształcenie karabinu szturmowego w pistolet maszynowy. Obserwuje się to wtedy, gdy w przypadku danego karabinu szturmowego zadawane są większe obrażenia na pierwszych dystansach lub gdy zwiększa się prędkość pocisków, co daje początek ciekawym konstrukcjom.

Sekrety M13C, potężnej broni

Specjalista Warzone, WhosImmortal, zwrócił uwagę na nowy AR przekształcony w pistolet maszynowy w trybie Battle Royale, w tym przypadku słynny M13C z Modern Warfare 2.

„M13C też jest zaskakująco dobry. Czas zabijania w walce w zwarciu jest bardzo konkurencyjny” – powiedział w swoim filmie z 16 czerwca. YouTuber podkreślił, że jego konstrukcja ma na celu zwiększenie prędkości ruchu i piłki, a właśnie tego oczekuje się od najwyższej klasy pistoletu maszynowego.

Dodał, że AR jest rzadko wykorzystywaną opcją wsparcia snajperskiego, ale jest „zaskakująco dobry”, gdy jest zbudowany jako pistolet maszynowy. Jednak WhosImmortal woli używać celownika niż żelaznego celownika M13C, więc będziesz musiał użyć go jako podpórki.

Optymalna konfiguracja dla M13C

-Kaganiec: tłumik Scratch 20-L
-Podlufa: chwyt kątowy FTAC SP-10
-Optyka: Odbłyśnik MK.3
-Amunia: Blackout High Grain
-Magazyn: 45-nabojowy magazynek
Znaczek 7:50

M13C zajmuje pozycję dominującej pozycji jako pistolet maszynowy dzięki ulepszeniom zasięgu obrażeń i mnożnikom w niektórych poprzednich aktualizacjach.

Ta gra Modern Warfare 2 AR nie została zmieniona w sezonie 4, ale została po cichu przerobiona w sezonie 3 i sezonie 3 Reloaded.

Od czasu tych wzmocnień nie podpalił świata, a WZRanked nadal plasuje go na 84. miejscu wśród najpopularniejszych karabinów, ale wyraźnie wyrządza pewne szkody, jeśli WhosImmortal poświęca mu trochę uwagi.

Źródło: www.bing.com