Modern Warfare 2: M13C, AR, który stał się najlepszym pistoletem maszynowym w Warzone

Podgląd broni szturmowej z gry Call of Duty Warzone

Nowa opcja pistoletu maszynowego w Warzone dzięki broni szturmowej z Modern Warfare 2

W ciągu ostatnich kilku lat graczom Warzone udało się w znaczący sposób zaadaptować niektóre ze swoich ulubionych broni – całkowicie zmieniając sposób, w jaki się z nimi obchodzi się w trybie Battle Royale. Widzieliśmy, jak karabiny snajperskie zamieniają się w strzelby, pistolety w karabiny snajperskie i tak dalej.

Jedną z najpopularniejszych zmian jest wzięcie karabinu szturmowego i przekształcenie go w pistolet maszynowy. Dzieje się tak, gdy w danym karabinie poprawiono początkowy zasięg obrażeń lub zwiększono prędkość pocisku, co czasami prowadzi do interesujących zmian.

Guru Warzone, WhosImmortal, wyróżnił nowy pistolet maszynowy przekształcony w AR w trybie Battle Royale, w postaci ulubionego M13C z Modern Warfare 2.

„M13C też jest zaskakująco dobry. TTK krótkiego zasięgu tej broni jest bardzo, bardzo konkurencyjny” – powiedział w swoim filmie z 16 czerwca. YouTuber zauważył, że w jego konstrukcji chodzi przede wszystkim o zwiększenie prędkości poruszania się i prędkości pocisku, a właśnie tego oczekuje się od najwyższej klasy pistoletu maszynowego.

Dodał, że AR jest niedocenianą opcją wsparcia dla snajperów, ale jest „zaskakująco dobry”, gdy jest zbudowany jak pistolet maszynowy. Jednak WhosImmortal woli używać lunety niż celownika żelaznego M13C, więc prawdopodobnie będziesz musiał użyć go jako podpórki.

WhosImmortal Zalecana konfiguracja broni M13C

– Kufa: Tłumik Scratch 20-L

– Podstawa: Rękojeść kątowa FTAC SP-10

– Optyka: Odbłyśnik MK.3

– Amunicja: Blackout High Grain

– Magazynek: strzały Mag 45

M13C jest w stanie dominować jako pistolet maszynowy dzięki ulepszeniom zasięgu obrażeń i mnożnikom w kilku poprzednich aktualizacjach.

AR w Modern Warfare 2 pozostała nietknięta w sezonie 4, ale po cichu przeszła zmiany w poprzednich sezonach. Od czasu tych wzmocnień nie podpaliła świata, a WZRanked nadal plasuje ją na 84. miejscu wśród najpopularniejszych broni, ale wyraźnie wyrządza pewne szkody, jeśli WhosImmortal da jej trochę miłości.

Źródło: www.dexerto.com