Modern Warfare 2: jeden z najlepszych wyborów broni SMG w Warzone

Nowa opcja pistoletu maszynowego w Warzone dzięki AR w Modern Warfare 2

W ostatnich latach gracze Warzone mogli w znaczący sposób dostosować swoją ulubioną broń, całkowicie zmieniając jej zastosowanie w trybie Battle Royale. Widzieliśmy, jak snajperzy zamieniają się w strzelby, pistolety w snajperów i tak dalej.

Jedną z najpopularniejszych zmian było przekształcenie karabinu szturmowego w pistolet maszynowy. Dzieje się tak, gdy AR ma zwiększone początkowe obrażenia lub zwiększoną prędkość pocisku, co czasami prowadziło do ciekawych wersji.

M13C w Modern Warfare 2 jako opcja SMG

Ekspert Warzone, WhosImmortal, podkreślił nowy AR przekształcony w pistolet maszynowy w trybie Battle Royale w postaci M13C z Modern Warfare 2.

„M13C też jest zaskakująco dobry. TTK krótkiego zasięgu tej broni jest bardzo konkurencyjny” – powiedział w swoim filmie z 16 czerwca. Filmowiec zwrócił uwagę, że jego konstrukcja ma na celu zwiększenie prędkości poruszania się i prędkości pocisku, a właśnie tego oczekuje się od pistoletu maszynowego najwyższego poziomu.

Dodał, że AR jest pomijaną opcją wsparcia snajperów, ale jest „zaskakująco dobry”, gdy jest zbudowany jak pistolet maszynowy. Jednak WhosImmortal woli używać lunety niż standardowego celownika M13C, więc prawdopodobnie będziesz musiał użyć jednego z tych akcesoriów jako podpórki.

Skład konstrukcyjny

– Hamulec wylotowy: 20-L Tłumik zarysowania

– Podstawa: chwyt kątowy FTAC SP-10

– Ramka: Odbłyśnik MK.3

– Amunicja: Zaciemnienie o dużej gęstości

– Magazynek: magazynek na 45 naboi

M13C zajmuje tę dominującą pozycję jako pistolet maszynowy dzięki ulepszeniom zasięgu obrażeń i mnożnikom w kilku poprzednich aktualizacjach.

AR w Modern Warfare 2 nie uległa zmianie w sezonie 4, ale została po cichu dostosowana w sezonach 3 i 3 Reloaded.

Od czasu tych ulepszeń nie zrobiło to wielkiego wrażenia, a WZRanked nadal uważa ją za 84. najpopularniejszą broń, ale najwyraźniej zadaje pewne obrażenia, jeśli WhosImmortal poświęci jej jakąkolwiek uwagę.

Źródło: www.bing.com