Modern Warfare 2 i Warzone Season 2 Reloaded najnowsze informacje o aktualizacji (15 marca)


Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty Warzone 2 otrzymały teraz niecierpliwie oczekiwaną aktualizację Call of Duty Season 2 Reloaded. Świeża mapa Ashika Island Battle Royale, a także wieloosobowa gra rankingowa zostały udostępnione w najnowszym napływie DLC Call of Duty, które rozpoczęło się w lutym.

Co więcej, na początku tego miesiąca w ogłoszeniu kolejnej fali zawartości pojawiła się informacja, że ​​słynny Shredder of the Teenage Mutant Ninja Turtles będzie najnowszą postacią w crossoverze Call of Duty. W najnowszej wersji wprowadzono wiele zmian.

Powiązany: Gracz Call of Duty: Modern Warfare 2 zauważa problem na nowej mapie Himmelmatt Expo w trybie Domination

Najnowsza aktualizacja Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2 została wydana 15 marca

Informacje o najnowszej aktualizacji Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone Season 2 Reloaded (15 marca)
Kredyty obrazkowe: PlayStation.Blog

Sezon 2 Reloaded będzie również zawierał wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Świętego Patryka, nową funkcję Wyszukiwarki drużyny, która pomoże graczom znaleźć członków drużyny do rajdu, a także liczne poprawki błędów i modyfikacje broni, aby mecze przebiegały płynniej, jak stwierdzono w informacje o łatce na oficjalnej stronie Call of Duty.

Teraz użytkownicy komputerów PC mają możliwość ręcznego wyłączenia lub dostosowania funkcji kontrolera Gyro, a także wyboru między wyjściami dźwięku stereo lub dźwięku przestrzennego. Wreszcie, jeśli gracze uznają efekt białego światła granatu taktycznego z hukiem błyskowym za irytujący, mogą zmienić go na czarny, korzystając z ustawienia ułatwień dostępu Odwrócony błysk.

Wydanie DLC Reloaded sezonu 2 do Call of Duty zbiega się z okresem oczekiwania i nieprzewidywalności słynnej wojskowej serii strzelanek FPS, która jest teraz uwikłana w historyczne przejęcie przez Microsoft macierzystej organizacji Activision Blizzard. Mimo to Activision Blizzard nadal wspiera Call of Duty, a nawet zapewni fanom szansę zagrania w główny tryb gry wieloosobowej za darmo jeszcze w tym miesiącu w ramach specjalnej okazji.

Informacje o najnowszej aktualizacji Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone Season 2 Reloaded (15 marca)
Kredyty obrazkowe: GameSpot

Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty Warzone 2 otrzymują ekscytujące nowe funkcje i aktualizacje w ramach niedawno wydanego sezonu 2 Reloaded serii. Po pobraniu aktualizacji gracze mogą teraz przystąpić do walki jako Shredder, poszukać brakującej głowicy w nowym celu najazdu lub wyciągnąć nowy karabin wyborowy.

Gdybyś przeoczył!Źródło : https://firstsportz.com/esports-news-call-of-duty-modern-warfare-2-and-warzone-season-2-reloaded-latest-update-patch-notes-march-15/