Modern Warfare 2 i Warzone 2 są teraz krwawiącymi graczami


Call of Duty odbił się z powrotem ciężko w ciągu ostatniego miesiąca. Uwolnienie Nowoczesna wojna 2 oraz Strefa wojny 2.0 doprowadziło do odrodzenia, które jest nawet nieprzewidywalne dla serii.

Oba tytuły doczekały się największej premiery w historii Call of Dutyhistorię i nowe doświadczenie w trybie Battle Royale, które spotkało się zarówno z superfanami, jak i przeciwnikami.

Oczywiście w pewnym momencie musiało się to skończyć. Pomimo zamierzonej długowieczności, gry nie zawsze trzymają się swojej bazy graczy na zawsze, a mimo to Nowoczesna wojna 2 ma trwać dłużej niż poprzednie części, nie wygląda na to, aby jego wszechczasowy szczyt miał trwać dużo lo

Cnger.

Czy Modern Warfare 2 i Warzone 2 tracą graczy?

Kliknij, aby powiększyć

Oddział Nieskończoności

Jak można było przewidzieć, nowy Call of Duty doświadczenia mogą się kończyć — ale znikają znacznie wcześniej niż oczekiwano.

SteamCharts pokazuje, że liczba graczy odnotowuje znaczne spadki w całym regionie Call of Duty franczyzy już teraz. Strona twierdzi Nowoczesna wojna 2 oraz Strefa wojny 2 tracą swoją intrygę na rzecz bogactwa graczy.

Na PC gry utrzymały liczbę 488 897 jednoczesnych graczy, co jest co najmniej imponujące. Ale w ostatnich dniach liczba ta spadła do 217 328.

Biorąc pod uwagę liczby, jest to spadek liczby graczy o 56% w niecały miesiąc. To nie jest dobra wiadomość i chociaż dotyczy to tylko komputerów PC, jest to dość znaczący upadek serii strzelanek.

Dlaczego gracze opuszczają Call of Duty na PC?

Nie jest całkiem prawdopodobne, że ten spadek dotyczy wyłącznie komputerów PC, ponieważ wielu graczy czerpie wartość swoich pieniędzy z ostatnich ofert franczyzy. Jeśli dotyczy wyłącznie komputerów PC, prawdopodobnie jest to wynikiem problemów z wydajnością komputerów w grach.

Oba tytuły były nękane awariami od czasu premiery i chociaż nie jest to katastrofalnie powszechna próba, to więcej niż wystarcza, aby powstrzymać poszczególnych graczy, którzy zostali dotknięci. Zrobiło się tak źle, że niektórzy gracze na PC nazywają to „Crash of Duty”.

Niezależnie od tego gry cierpią i chociaż można to przewidzieć, jest to bardzo szybki spadek. Jesteśmy pewni, że Activision to wycofa, ale mimo to – oof.Źródło : https://www.ggrecon.com/articles/modern-warfare-2-and-warzone-2-are-bleeding-players-right-now/