Jak odblokować GS Magna w Modern Warfare 2 i Warzone 2.0 – poradnik

Jak odblokować GS Magna – najnowszy pistolet w Modern Warfare 2 i Warzone 2.0

GS Magna to nowy pistolet w Modern Warfare 2 i Warzone 2.0. Totem Nieskończoności dodaje go do puli broni w tych grach. Aby pomóc w zatrzymaniu graczy, programiści starają się urozmaicić grę z każdą aktualizacją, wypuszczając nowe mapy, broń, zmiany balansu i nie tylko.

Opis broni

GS Magna jest zbudowany z myślą o czystej mocy. Ta broń wykorzystuje ten sam nabój i większość dodatków, co półautomatyczna .50 GS, w tym możliwość chodzenia okrakiem i niszczenia wrogów z bliskiej odległości. Ten w pełni automatyczny .50 GS może poszczycić się niesamowitą szybkostrzelnością i wystarczającą mocą, by wykończyć każdego, kto jest na tyle głupi, by stanąć ci na drodze.

Jak odblokować GS Magna w grze

  • W trybie wieloosobowym (MW2): zdobądź 30 zabójstw operatorów strzałem w głowę za pomocą .50 GS — lub za pośrednictwem pakietu sklepowego.
  • W Warzone 2.0: zdobądź 30 zabójstw operatorów strzałem w głowę za pomocą .50 GS — lub za pośrednictwem pakietu sklepowego.

Data premiery

Według Infinity Ward pistolet GS Magna będzie dostępny w grze dla graczy wraz z aktualizacją Reloaded sezonu 3, która pojawi się w środę, 10 maja 2023 r., o godz. 9:00 PT/12:00 ET/16:00 UK.

Czytaj więcej: Najlepsze wyposażenie broni w Modern Warfare 2 (maj 2023 r.)

Źródło: Gameriv.com.