Mobile zostanie podobno „wycofany” przez Warzone Mobile


To wygląda jak Call of Duty: Mobile w najbliższej przyszłości przestanie istnieć. Call of Duty to absolutny moloch rozrywki, który przez ostatnie dwie dekady był prawie nie do powstrzymania. Ostatni wpis udowodnił, że wciąż ma sok, nawet po kilku latach bardziej rockowych tytułów, bijąc rekordy sprzedaży i zgarniając miliardy dolarów. Seria rozszerzyła się nawet poza coroczną grę konsolową dzięki wielu darmowym ofertom, takim jak Call of Duty: Warzone I Call of Duty: Mobile, która wiernie odwzorowuje ukochaną grę Call of Duty na Twoim telefonie lub tablecie. To niesamowite i odniosło ogromny sukces, ale może się skończyć w najbliższej przyszłości.

Zgodnie z nowymi dokumentami sądowymi Microsoftu, w ramach całego dramatu prawnego związanego z przejęciem Activision przez Microsoft, ujawniono, że Call of Duty: Mobile może być na wylocie. Jak zauważył CharlieIntel, Activision planuje „wycofać” Call of Duty: Mobile raz Mobilne Call of Duty: Warzone zostaje oficjalnie zwolniony. Nie jest jednak jasne, co to dokładnie oznacza. Activision oficjalnie tego nie ogłosiło, ale biorąc pod uwagę miejsce, do którego dokumenty są przesyłane i bliskie powiązania biznesowe Microsoftu z Activision, jest to prawie na pewno dokładna informacja. Czy to oznacza Call of Duty: Mobile po prostu połączy się z Mobilna Strefa Wojny dopiero się okaże, ale może to również oznaczać, że Activision właśnie podwaja swoją darmową grę Battle Royale.

Fani Call of Duty zauważyli, że podstawowa rozgrywka wieloosobowa została nieco zaniedbana w porównaniu do Strefa wojny w ostatnich latach. Nie jest to do końca zaskoczeniem, ponieważ darmowa gra odniosła absurdalny sukces. Activision będzie chciało podążać za pieniędzmi, ale z pewnością byłby to pierwszy raz, kiedy dzieje się to bezpośrednio kosztem podstawowego doświadczenia Call of Duty.

Co sądzisz o tej potencjalnej zmianie? Daj znać w komentarzu lub wpadnij do mnie Twitter @Cade_Onder.

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/call-of-duty-mobile-phased-out-warzone/