Mobile Legends: Bang Bang i Call of Duty: Warzone zdominują scenę w ten weekend

Mobile Legends: Bang Bang i Call of Duty: Warzone znajdują się w centrum wiadomości ze świata gier, a fani tych dwóch popularnych gier mają intensywne turnieje i ekscytujące chwile.

Legendy telefonów komórkowych: Bang Bang

Turniej Mobile Legends: Bang Bang rozpoczął się sześcioma meczami transmitowanymi bezpośrednio z Amazon Arena w Riyadzie. Najwyżej sklasyfikowane kluby zaprezentowały się solidnie, jednak niespodzianką był Falcon Esports, któremu udało się pokonać Cloud9 imponującymi wynikami 19-7 i 23-18. Homebois również zabłysnął, rozbijając Team Spirit 16-7 i 19-3. Inne zwycięskie drużyny to Liquid Echo, NiP Flash, Fnatic ONIC i Falcons AP.Bren, które wygrały swoje mecze. W ostatnich meczach MLBB remisy pomiędzy EVOS Glory vs RRQ Akira i See You Soon vs Selangor Red Giants z wynikami 1-1.

Call of Duty: Warzone

Rywalizacja w trybie dla jednego gracza w Call of Duty: Warzone również rozpoczęła się od ośmiu meczów, a wszystkie odbyły się na prestiżowej arenie stc. Twisted Minds zajęło pierwsze miejsce w tabeli liderów, a za nimi plasowały się Guild Esports, SvGe Esports, Cloud9 i Team Vitality. Zespoły zostaną teraz podzielone na trzy grupy, po osiem meczów każda. 14 najlepszych klubów awansuje do finału zaplanowanego na 6 lipca 2024 r. Klub, który zbierze najwięcej punktów, zostanie mistrzem EWC Call of Duty: Warzone!

Źródło: www.bing.com