Mini Royale w Warzone 2 zasługuje na to, by być stałym trybem gry


Mini Royale, mniejsza wersja zwykłego BR Warzone 2, jest szybka, szalona i zabawna; tym bardziej powinien to być stały element.


Tryb Mini Royale w Call of Duty: Warzone 2.0, odmiana tradycyjnej formuły gry Battle Royale, jest świetna do wskoczenia i zasługuje na to, by stać się stałym elementem gry. Strefa wojny 2 ugruntował się jako godny następca swojej poprzedniej iteracji, znanej obecnie jako Call of Duty: Warzone Caldera, przede wszystkim za wprowadzanie dużych i małych zmian do gry. Mini Royale to doskonały przykład tego, jak deweloperzy z Infinity Ward i Raven Software odkryli nowe sposoby wprowadzania innowacji w strzelankach pierwszoosobowych.

EKRAN WIDEO DNIA

Tryby rozgrywki w Strefa wojny 2 zaprezentowali wiele nowszych funkcji gry i zachęcili nowych i powracających graczy do nowych sposobów gry. Strefa wojny 2Playlista Unhinged wykorzystuje nowe funkcje, takie jak czat zbliżeniowy i asymilacja, aby tworzyć niespotykane wcześniej napady socjalizacji, budowania zespołu i, co nie jest niespodzianką, niszczycielskich zdrad. Mini Royale, nowy tryb ograniczony czasowo bez aktualnej daty zakończenia, wprowadza innowacje Strefa wojny 2 w inny sposób: znacznie zawężając mecze pod względem rozmiaru gracza i mapy dla krótszych, szybszych gier.

Powiązane: Czat zbliżeniowy Warzone 2 jest właściwie genialny, ale jest jeden problem


Gry Mini Royale w Warzone 2 podkręcają atmosferę w szybkich meczach

Żołnierze Call of Duty Warzone 2, strzelający z broni, gdy mijają pobliską eksplozję.

Mecze Mini Royale Strefa wojny 2 zmniejsz kluczowe aspekty meczów w grze, tworząc jeszcze bardziej szaleńcze poszukiwanie łupów na początku meczów. Zamiast 150 graczy, poczekalnie są ograniczone do 75 graczy, a rozległy obszar mapy gry jest już pokryty sporą ilością gazu. W meczach Mini Royale pojawia się mniej kręgów przed ich zakończeniem, co jeszcze bardziej utrudnia wyścig w celu wyeliminowania wrogów i przetrwania gry. Rezultatem jest skrócenie długości meczu i wzrost chaosu w trybie Battle Royale z perspektywy pierwszej osoby.

Strefa wojny 2 unika wielu błędów swojego poprzednika, a Mini Royale to kolejna funkcja, która, jeśli zostanie utrwalona, ​​popchnie Call of Duty: Warzone gry jeszcze dalej. Gracze mogą doświadczać mniej czekania i więcej akcji, ponieważ mecze Mini Royale pozwalają na krótsze mecze i więcej możliwości bycia najlepszym składem. Tryb gry podkręca temperaturę na każdym Strefa wojny 2 meczu i powinien pozostać w grze na długo w przyszłości.

Warzone 2 nadal opiera się na sukcesach Warzone Caldera

Gracz Warzone 2 ubrany w strój ghillie i pociągający za zamek w karabinie snajperskim.

Strefa wojny 2 nadal poprawia się na fundamencie ustanowionym przez kaldera strefy wojny, i mecze Mini Royale to nowa funkcja, którą warto zachować na dłuższą metę. Pomimo tak wielu innych gier typu battle royale, Strefa wojny 2 poprawił się na Strefa wojny model i zmienił wiele aspektów wojen typu battle royale Strefa wojny 2rozgrywkę z perspektywy trzeciej osoby, czat zbliżeniowy i asymilację. Jeśli Call of Duty: Warzone 2.0 będzie nadal rosnąć w dłuższej perspektywie, potrzebuje bardziej udanych, trwałych funkcji, takich jak tryb Mini Royale.

Więcej: Twierdze i czarne miejsca w Warzone 2: wszystko, co powinieneś wiedzieć

Źródło: UnitedG/YoutubeŹródło : https://screenrant.com/warzone-2-mini-royale-ltm-permanent-game-mode/