Mieszane opinie graczy na temat pojawienia się zwierząt taktycznych w Warzone

Activision Blizzard dodało nowego operatora w sezonie 5, który ma bardzo wyjątkową funkcję. Ten operator ma zwierzaka, który towarzyszy mu na polu bitwy, aby wykonać dość wyjątkową ostateczną śmierć. Niektórzy gracze uważają, że nowy pakiet to „pay-to-win”.

Nowy operator z unikalną funkcjonalnością

Nowy operator o imieniu Arthur jest częścią pakietu karnetu bojowego BlackCell sezonu 5. Ta nowa postać jest członkiem frakcji Kompanii Cieni i towarzyszy jej taktyczny zwierzak Merlin, gdy wchodzi na pole bitwy.

Tactical Pets, nowy dodatek do Modern Warfare II i Warzone

Zwierzaki taktyczne to nowość w Modern Warfare II i Warzone. Gracze mają możliwość zabrania ze sobą swojego towarzysza w trybach Multiplayer, Battle Royale i DMZ.

Opłacalna strategia?

Gracze uważają, że zwierzaki taktyczne dają nieuczciwą przewagę tym, którzy kupili pakiet BlackCell. Obecność tych zwierzaków zdestabilizowałaby strategie graczy, którzy nie płacili za zestawy.

Według niektórych graczy „pay-to-win”.

Gracze nazywają ten nowy dodatek „pay-to-win” na subreddicie Call of Duty Warzone. Mówi się, że Merlin ma zdolność ujawniania pozycji wrogów. Zwierzak taktyczny ostrzega użytkownika o obecności pobliskiego gracza, szczekając, pomagając mu zidentyfikować pobliskie zagrożenia. Na poniższym filmie gracz twierdzi, że szczekanie psa doprowadziło do jego odkrycia, gdy ukrywał się w kącie.

Podzielone opinie

Niektórzy gracze sugerują, że użycie zwierzaka taktycznego pozwoliłoby „niewidomym graczom” skorzystać z „psa przewodnika, który płaci za wygraną”. Wielu graczy popiera to twierdzenie, twierdząc, że może to negatywnie wpłynąć na wrażenia z gry.Inni gracze uważają, że korzystanie z towarzysza taktycznego może pomóc niektórym osobom, ale niekoniecznie daje im ogromną przewagę. Inni sugerują, że szczekanie Merlina może być denerwujące lub przeszkadzać użytkownikowi.

Ograniczona przewaga

Niektórzy gracze bronią nowego towarzysza taktycznego, twierdząc, że nie oferuje on żadnych rzeczywistych korzyści poza słyszalną wskazówką, ponieważ działa tylko wtedy, gdy jest wyposażony talent Wysoka czujność. Talent Wysoka czujność wizualnie wskazuje graczowi, kiedy inny gracz celuje w niego w jego ogólnym kierunku. Dodatkowe wskazanie dźwiękowe jest przez wielu postrzegane jako wzmocnienie tego talentu.

Potencjalna luka w zabezpieczeniach

Gracz sugeruje, że korzystanie z towarzysza taktycznego jest wadą. Szczekanie może potencjalnie narazić graczy i ujawnić ich lokalizację wrogim zespołom. Merlin szczeka po uruchomieniu talentu Wysoka czujność.

Gorąca debata

Trudno będzie uzyskać konsensus społeczności Call of Duty w sprawie korzystania z taktycznych zwierzaków. Jednak wyrażenie tych obaw może pomóc w poprawie wrażeń z gry w przyszłości.

Nasze doświadczenie z taktycznymi zwierzakami

Kupiliśmy pakiet BlackCell i przetestowaliśmy nowego towarzysza taktycznego. Do tej pory w grach, w które graliśmy w Warzone, trudno powiedzieć, czy daje nam to przewagę, ponieważ szczekanie słyszeliśmy tylko wtedy, gdy gracz był naprawdę blisko, a także słyszeliśmy dźwięki nie. Drużyna przeciwna mogła również słyszeć szczekanie Merlina, negujące naszą przewagę.

A ty, czy myślisz, że zwierzaki taktyczne dają graczom przewagę, czy nie? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Źródło: www.bing.com